Kezdőoldal » Otthon » Ingatlan vásárlás, eladás » Másfélmillió (1.500. 000) ft...

Másfélmillió (1.500. 000) ft önerővel kaphatnék hitelt egy 3 és fél milliós (3.500. 000) ingatlan megvásárlására valamelyik banknál egyedülállóként?

Figyelt kérdés
Olyan 50-60ezer havi törlesztővel fizetném. Esetleg aki hasonló cipőben járt vagy tudna ajánlani írhat. köszi
2019. júl. 14. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem elképzelhetetlen, de kicsi az esélye ingatlanhitellel . Kicsi az ingatlan értéke. Vagy nem lakóépület? Esetleg rossz helyen van?
2019. júl. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Hol van ingatlan 3 és fél millióért??
2019. júl. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
69%
szerintem a hiányzó 2 milliót még személyi kölcsönben is feltudod venni igaz jóval magasabb kamattal de nem kizáró ok ha nem lakó ingatlan stb és jóval gyorsabb
2019. júl. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2019. júl. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Vidéken van ennyiért borsod megyében, faluban.Sőt még olcsóbban is.
2019. júl. 14. 20:08
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Számolj banki költségekkel, illetékkel, ügyvédi díjjal is, tehát lagalább 300.000 Ft-ot le kellene vonni az önerődből. Borsodi faluban szerintem 50% körül terhelhető egy ingatlan, bár szerintem ez nem is ér el olyan forgalmi értéket, amit meghiteleznek. De ha igen, akkor is 1.750.000 Ft önerő kellene. Talán, ha szerencséd van, meg valami párna alól még kerítesz egy olcsó ügyvédre és kéred az illetéket részletre (nálad gondolom 2% lesz), akkor beleférhet. Ha nem, akkor valóban személyi kölcsön, bár ott pedig a fizetés nagyságával lehet gond.

Hát, necces, de lehet rá esély, érdeklődj bankban. Ilyen olcsó ingatlanoknál esetleg részletfizetés is működhet.

2019. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!