Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Debreceniek! Nálatok vannak...

Debreceniek! Nálatok vannak poloskák? Mit lehet ellene tenni?

Figyelt kérdés

Azért érdekelne főleg debreceniek válasza, mert én ottani vagyok. Mintha ebben a városban több poloska lenne, mint máshol. Viszont amúgy olyan, mintha a városrésztől függene, hogy van-e. Én magamnál már elég sokat találtam de más városrészeken, ahol laknak családtagok, ott nincs annyi.

Van ebben valami, hogy attól függ a városnak melyik része?

És ti például, ha van nálatok, hogy előzitek meg?


Olyat olvastam például, hogy nem kell kinyitni az ablakot de ez nem opció nálam, mert azért csak kell szellőztetni valamennyire, illetve találkoztam már úgy is poloskákkal, hogy ki se volt aznap nyitva az ablak.

Ha bejön, akkor kidobom az ablakon (nem akarom megölni, mert nem akarom szagolni a szagát) de szeretném megakadályozni, hogy bejöjjenek.


2019. okt. 10. 00:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Nálam az ablakon jönnek be. Az ablakot nem lehet kicserélni. Akkor van bármi megoldás?
2019. okt. 10. 00:58
 2/9 anonim ***** válasza:

Az egész országot ellepték, nem csak Debrecen ilyen kiváltságos hely...

https://www.youtube.com/watch?v=MOBCa_1QbyA

2019. okt. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

Ha nem ölöd meg őket, akkor meg tovább élik vígan az életüket és bosszantanak minket. Húzd le a wcn legalább.

Megoldás pedig a szunyogháló, bár nálunk néha még úgy is beteleportálnak.

2019. okt. 10. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak azt az ablakot nyitom ki, ahol szunyogháló van de lehet a akkor is be tudnak jönni ha nincs kinyitva. Azt hittem pedig, hogy nem.

Lehet a többire is kellene háló.

2019. okt. 10. 07:58
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem debre4ceni vagyok. Ha bejön egy , akkor dupla tétegű papírzsebkendővel megfogom és összenyomom. Így nem lesz büdös a kezem.
2019. okt. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a fejét odanyomod a falhoz, üveghez stb, akkor szépen leszakad neki, de NEM LESZ IDEJE KIFRÖCSKÖLNI MAGÁBÓL A BŰZÖS VÁLADÉKÁT. Higgyétek el, hogy igazat írok és én így csinálom. Nagyon néha félre sikerül a szétnyomása, de (nem mértem az időt) kb. 20-30 perc múlva elillan a bűze és nem halok meg a szagolásától. Inkább szagolom, csak dögöljön meg. Akkor sem enged bűzös váladékot, ha óvatosan megfogom és erősen földhöz csapom és gyorsan széttaposom. Ilyenkor előfordul, hogy elröpül, de nem messzire, hanem rövidesen rászáll valami közeli (1 méterre levő) tárgyra (függöny, fal...) ahol elpusztítom. Különösebben nem érződik a bűze a széttaposás után. Úgy tapasztalom, hogy a zöld változat kevésbé büdös.
2019. okt. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Protect rovarirtó peremet 1200ft rossman ba vettem, nagyon jó körbe fújtam ablakot ajtót és hullanak mint a legyek.
2019. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hortobagyi ***** válasza:

Kiváló poloskairtó szerek.

Darázsirtó spray 1800 Ft/400 gr.

Megatox 40 EC 1200 Ft/50 ml. 20 l. vízben A ház előtti bokrokat, fákat is permetezd le!

Fokhagymapor 100 Ft/1cs. 2 dl vízben Szórd be a falat

Citromfű, Petúnia, fodormenta, erélyen, cserepekben.

2019. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen van, rengeteg. Az albérletben hemzsegnek, nem lehet őket kiírtani, a tulaj meg leszarja, ba szott szólni róla mikor beköltöztem. Menekülök jelenleg.
2020. jan. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!