Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen esèlyek vannak rà, h...

Milyen esèlyek vannak rà, h ki tudom ìrtani? Milyen tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés
Panelban kiderült, h patkàny van a lakàsban, a spàjzban evett es egyszer meglàttam màr kint a konyhàban! De körbejàrhat az egèsz lakàsban, mert mindenhol csövek/hèzagok vannak. Vettem tàlcàs granulàtumos mèrget. Fèlek, mert a hàlòszobàban hallottam fèmes zajokat a radiàtortòl(mèg nem fűtök).

2019. okt. 15. 17:39
1 2
 1/11 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Ne azt vedd hanem a zseléset Biotollt pl. A réseket meg tömítsd csemperagasztóval.
2019. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%

Inkább egér lesz az.

Mekkora volt?

2019. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívatásos irtót kell hívni, szólj a közös képviselőnek. Ha egy lakás is marad a tömbben, ahol nincs irtva, akkor visszajönnek.
2019. okt. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ezt a Protect ràgcsàlòìrtòt ajànlottàk a szaküzletben, nekem fogalmam sincs melyik a jò. Kb.12cm, hosszù barna szőrrel. Egèrragasztò nem fogta meg a spàjzban.
2019. okt. 15. 18:05
 5/11 A kérdező kommentje:
Azt mondtàk igen, h a szerelőaknàbòl jöhetnek fel es jutnak ki es ahogy szètnèztem sok helyen be tud a lakasba jutni, szar panel, rosszul vok ettől.
2019. okt. 15. 18:12
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor a lakàsszövetkezetnek el kell vègeznie az ìrtàst kìvül-belül? Ingyen vagy hàt a közösköltsègre fizetett pènzből? Vagy rà kell mèg fizetni?
2019. okt. 15. 18:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, a közös, spórolt pénzből. Ingyen semmi sincs. De szólj a felügyelőnek, mert csak úgy hatásos az írtás, ha az egész lakóház le van kezelve.

,

2019. okt. 15. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon be vagyok szarva, mèg soha nem talàlkoztam ilyesmivel. Akkor en ne is pròbàlkozzak betömìteni a hèzagokat addig? Vagy azzal bajt nem csinalhatok magamnak?!Azt sem tudom most hol lehet(nek)ami màr belül van.
2019. okt. 15. 18:48
 9/11 anonim ***** válasza:
Az a biztos, ha az összes hézagot sajátkezűleg eltömíted.
2019. okt. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

12 cm nemigen patkány. Kizárni mondjuk nem lehet teljesen.

A réseket lezárod eská, ez a legbiztosabb.

A mérgeket meg gyorsan elteszed, mert panelben az a legnagyobb szívás, ha egy hétig szagolod a dögöt, és az összes szekrényt meg egyéb bútort kihúzgálod a faltól, mire nagy nehezen megtalálod a dögöt az ágyneműtartóban.

Ha minden lezárás ellenére mégis előfordul, akkor használj hagyományos lecsapós fogót, annál jobb egy zárt helyen nem létezik tapasztalatom szerint.

2019. okt. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!