Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen szúnyoghálót vegyek...

Milyen szúnyoghálót vegyek műanyag ablakra panelba?

Figyelt kérdés
Elég ami a tescoba van tépő záros?
2019. okt. 17. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Max 2 napig marad fent.

Csináltas ablakossal kereteset

2019. okt. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azért nem csak két napig marad fenn, nekem évekig volt a sima, vékony háló tapadószalaggal. Néha persze igazgatni kellett, ha elengedett valahol, de ha a méret pontosan van vágva, nem feszül túl az anyag, akkor használható.

Persze, a tuti megoldás valóban a keretes, üvegszálas (erősebb) hálóval.

Mondjuk, mióta régi fa ablakaim vannak, nincs gond, rászántam egy-két órát és körbeszögeltem az erősebb fajta hálót. Rendesen feszül, nem nyúlik szerte-szét felrakásnál, mint a vékony. Műanyag ablaknál persze ez így nem kivitelezhető. Megjegyzem, először kipróbáltam a tépőzárat az üvegszálashoz, de nem fogta meg.

2019. okt. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tépőzáras egy hetet se bírt nekünk.

Most rolós van, azok tök jók.

2019. okt. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A tépőzáras egy forintot nem ér. Főleg panelba ahol ha elenged, nem az van hogy az udvarról az ablak pucolós létráról eléred és visszanyomkodod.

Mérd le az ablaktokot, vedd 1cm-el kisebbre hogy kényelmesen beférjen, és csináltass ahogy az #1 javasolta.

2019. okt. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nálam 2 évet volt fent a teszkós, akkorra ette meg a nap. Igaz, helyenként ragasztópettyekkel megerősítettem a széleket, amikor elkezdett felválni...

Mindenképpen jobban jársz, ha beruházol üvegszálas keretesre, mert a sima műanyag háló se bírja az UV-t. Ha te akarsz vele bíbelődni, akkor nem túl drágán lehet venni olyant, amit te raksz össze és szerelsz fel.

2019. okt. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!