Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy patkány, vagy bármi más van a padláson?

Figyelt kérdés

Azt mondják a nyest ragadozó, az az édes csalit nem eszi meg, meg a patkánymérget.

Élő patkányt még nem láttam, döglött, kiszáradtat már igen. Több éve ott lehetett.

Teleraktam a padlást ezekkel a piros méregkockákkal, abból fogyott, most kellemes dögszag van a padláson.

Szinte még a szobába is beérződik, gondolom már levet eresztett.


A ház mellett a földben lukak vannak, friss túrásúak. Nem úgy néz ki, mint a vakondtúrás, csak simán lukacsos a föld. Ilyen kb 6-8 cm-es lukak.


Almafa, diófa, szőlő, szomszédban libák, kacsák, ezek vannak.


Most vett ház, de már elegem lett emiatt belőle. :(


Ultrahangos riasztó használt, de a mi kutyánkat is zavarja.



2019. dec. 1. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

én ezért nem szoktam méreget kirakni, inkább csapdát meg fogót használj akkor nem lesz büdös meg látod is mit fogtál.

ezen a csatornán vannak ötletek csapdákra amik tök egyszerűek

https://www.youtube.com/user/sizo12321/videos

2019. dec. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az ürülék külleme alapján eldönthető ill. azonosítható. Nyest mellett nincs patkány vagy egér.
2019. dec. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ürüléket nem látok sehol. :(

Az a baj, a födémben mászkálnak, a mennyezet, és a padlás padlója között. Csodálom, hogy még nem fúrta át valamelyik a mennyezeten a szobába magát.

A fogóba valamiért nem mennek bele, felállítottam pár darabot, csokoládét, szalonnát raktam bele.

Bezzeg a mérget megeszik.

1-es, köszönöm a videókat, ez szép darab patkány:

https://www.youtube.com/watch?v=2d6YU4wwDiA

2019. dec. 1. 13:11
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 bio terminátor teljesít szolgálatot./macska/
2019. dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!