Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi kaparhat a falba?

Mi kaparhat a falba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül fél éve kapar valami a szobámban a falba. Ritkán más helyiségekben is hallom,de inkább a szobámban és általában éjszaka,de nappal is előfordult már. Nagyon hangos, nem tudok tőle aludni. A gipszkarton falban szoktam hallani hogy kapar,mászkál(mintha karmai lennének és a laminált padlón húzgálná hogy biztosan ne tudjak aludni.🤣)

Először egérre gyanakodtam de raktam fel a padlásra és több helyre is a házban egérmérget több alkalommal is, de mivel utána is hallottam a kaparászást valószínűleg nem az.

Nyoma azonban sehol nincs. Se ürülék se semmi . Utána olvastam hogy esetleg nyest vagy hasonló kis állat lehet de ahhoz meg úgy gondolom túl halk,mert olyanokat olvastam hogy lehet hallani ahogy rohan a padon nagyon hangos stb.

Valami tippek esetleg? Mit lehetne ezzel a helyzettel kezdeni? Mert tényleg eléggé zavaró.

Köszi a válaszokat!



2020. febr. 25. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Eger lesz.


Keresd meg a kukát ahol bemehetnek a falba és szuntesd meg

2020. febr. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cserebogár? Bár az 1-2 hét alatt elpusztul a falban.
2020. febr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Mi volt az???
2020. nov. 28. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!