Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogy tudnék pókmentesen élni?

Hogy tudnék pókmentesen élni?

Figyelt kérdés

Igen, a kérdés komoly. Még lehetetlen megoldások is érdekelnek.

Cseszettül félek tőlük, már egy hajszáltól is összerezzenek néha. Meg a tudat, hogy SOHA nem vagyok biztonságban. A baj ott kezdődik hogy majdnem minden nap találok egyet a szobámban a belebotlás-félék széles skáláján, és nem túlzok! Nagyon furcsa nekem, mert a szobámat (emeleti) pár napja nyaltuk ki teljesen porszívóval (ez okból), meg egy ideje gyakrabban porszívózok, szeretek is, minden szokatlan sarkot, radiátor belsejét, meg nem is sorolnám.. És b.szottul ijesztő, hogy sokfélékre lelek. Mindig engem kell megtalálniuk, aki a legjobban fél, ezt értem, de van valami tipp mégis? Bízok a hasznos válaszokban, ötletekben.



2020. máj. 13. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Nálam a szúnyogháló (masszívan rögzített) + mászórovarirtó spray használt. Akadt így is egy-két kisebb darab időnként, de ahhoz képest, hogy a lakás egyik oldala félig a föld alatt volt (az ablakból ki lehetett "lépni" a bozótosba) ez szerintem jó teljesítmény. Igaz, macskám is van, amitől kicsit nagyobb biztonságban éreztem magam, de nemigen láttam őt pókokra vadászni.:(
2020. máj. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
90%
A pók még mindig jobb mint az ezüstös pikkelyke, nálam azok vannak, de a szúnyogháló tényleg nagyon sokat segít
2020. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi. A baj az, hogy nem tudom honnan jönnek! Nincs bozótos vagy valami.. Jó dolog a macska, van amelyik hajlamos vadászni rá. A mi néhai macskánk meg is ette őket. Nem zavart minket ez a szokása..
2020. máj. 13. 22:11
 4/16 A kérdező kommentje:
#2 Na b.ssza meg ott helyben! Erre rá kellett keresnem képen..
2020. máj. 13. 22:12
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Bárhonnan jöhetnek és lehet, hogy épp a takarítással csalod elő őket az addig általuk használt eldugott sarkokból, ahol addig nem láttad őket. A másik dolog az, hogy sokszor a plafonon vagy annak közelében korzóznak és nincs az a falmászó macsek, amely onnan le tudná őket szedni.:)
2020. máj. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Senki nem szereti, ha pók van a lakásban, ráadásul a pókháló is ronda. De ha a pókiszonyod ennyire erős, akkor annak a neve arachnofóbia és pszichoterápiával kezelhető.

[link]

Utána sem fogod szeretni a pókokat, de fogod tudni helyén kezelni a dolgokat.

2020. máj. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
90%

Én is a terápiára szavaznék.

Valamennyit segíthet a szúnyogháló, rovarriasztó meg a hasonló hókuszpókusz, de nem lehet eltüntetni őket. Így pedig nem lehet normálisan élni.

2020. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Cukrozd meg őket és edd meg, és akkor egy idő után elfogynak.
2020. máj. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon fain ötlet..aztán a terapeuta azt fogja mondani, miért nem takarítok inkább:DD
2020. máj. 14. 18:51
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

#9

Nem fogja azt mondani, mert ennek köze nincs a takarításhoz!

Ez egy ismert fóbia, nem te vagy az egyetlen.

Volt aki felhőkarcolóból ugrott ki egy pók miatt.

2020. máj. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!