Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A citromsárga Chemotox is...

A citromsárga Chemotox is hatásos a hangyák ellen?

Figyelt kérdés

Sajnos jelenleg csak az van itthon, meg egy rakás napok óta visszatérő hangya. Méltányolnám, ha ez is kinyírná őket. Jó ellenük?

Köszönöm!



2020. jún. 16. 07:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az kinyír mindent.
2020. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. :)
2020. jún. 16. 08:12
 3/5 anonim válasza:
100%
Mai napig a legjobb.
2020. jún. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pár napja kifogytam a hangyairtóból, sárga színű chemotox meg volt idehaza ami legyekre, szúnyogokra alkalmas a leírás szerint. Én azzal jól befújtam őket, működött az hatásos szer. Mindenféle rovarirtó spré jó csak a hatóidő ami változó. Én darazsakat légyírtóval is kinyírom csak jóval tovább tart a hatása mint ha kimondott arra való szerrel fújnám le főleg ha fészket fújok be légyirtóval ami tele van darazsakkal.
2020. jún. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, megyek is aztán akasztok nekik. Gondoltam még pár nappal ezelőtt nem nyuvasztom ki őket, hátha csak az esős idő közeledtével jöttek elő, de most már rengeteg van belőlük.

Még egyszer köszönöm a válaszokat, járt a zöld kéz mindre.

2020. jún. 16. 10:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!