Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tegyek, ha lehetetlen...

Mit tegyek, ha lehetetlen ablakot nyitni a poloskák miatt?

Figyelt kérdés

Ez az ocsmány létező bemászik minden kis lyukon, és a háló sem segít. Naponta legalább 5-10 poloskát zavarok le bottal. De akkora bűzt bocsátanak ki, hogy undorító és hányingerkeltő érzés bent lenni a szobában. Ez nagyon kiakaszt.

Mi a fenét tegyek?


2020. szept. 16. 21:03
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Szúnyoghálót használj, ne halászhálót. Azon nem megy át.
2020. szept. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor is büdösek, ha nincsenek megpiszkálva? Mert tegnap kb rámrohadt a szoba a bűztől. Délután kiűztem őket és jobb picivel, de még mindig nagyon kellemetlen szag van.
2020. szept. 16. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
meg fújj valamit ablak köré, redőnydobozba
2020. szept. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szúnyogháló nekünk tökéletesen működik.
2020. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

A szúnyoghálónak illeszkedni kell a falhoz, nem csak úgy az ablak közepén lenni, nézd át a széleket.

A poloska általában nem spriccel, ha kézzel megfogod, és nem szorítod meg. Én kézzel szoktam leszedni őket a fügéről meg a paradicsomról, és ritka, hogy lespricceljenek. Két ujjal is lehet, vagy ha alájuk tartod a markod, és egy ujjal kissé meglököd őket, akkor leugranak, és a markodban tartva ki tudod őket dobni, vagy beletenni egy zárható dobozba, amiben kiviszed őket mondjuk. Ha véletlenül a századik lespricceli az ujjadat, akkor szappannal megmosod, és akkor se kell egész nap szagolni a lakásban.

2020. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Figyeld, nincs varázskezem, de ha óvatosan idarakod az ujjad, akkor rámászik, fogod, kiviszed valamerre aztán elpöckölöd, és se a kezed nem büdös, se a szobád.
2020. okt. 4. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fuu. En bedugaszoltam redonydobozt kivulrol.

Nekem bejott 2, amikor mar 4. napja nem mertem kinyitni ablakot, csukott ablakon. A redonyzsinor lyukjan, es a redonytokon...minden kis resen bejonnek. Ennel kiseben is

2020. okt. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!