Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Beszéltem az àgyipoloskákat...

Beszéltem az àgyipoloskákat méreggel és több csípésekkel vagyok teli,,,,miért?

Figyelt kérdés

[link]

Ezzel a szerrel fújtam. Már mindent kiorobàltam. Erről van sok pozitív vissza jelzések.

Elképzelhetetlen,hogy később hat?

Sehol nem találom,hogy hol bujkálnak a rovarok,ezért minden zeget-zúgott befujtam.

Hívtam szakembert 3x volt kint 2 hetes eltéréssel. Nem használt semmit.Kidobaltam mindent amire azt mondta kuka. Több 100 ezer a károm. Ágy ,matrac ,padlószönyeg komód,ágyneműk, stb...és semmi eredmény. Mit csináljak? Bármi ötlet jó! Segítsetek! Nagyon elvagyok keseredve :(


2020. okt. 3. 22:07
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Beszortam bocsi*****
2020. okt. 3. 22:08
 2/15 A kérdező kommentje:
Elvira a permet szer.
2020. okt. 3. 22:11
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Rovarírtóval meg ilyen-olyan permetszerekkel semmire nem mész, meg nem is fogsz rájuk bukkanni, az egyik legnehezebben kiírtható rovar sajnos. A szakival addig kell gázosíttatni, amíg el nem múlnak a problémák. Másképp nem megy. Gondolom elköltözni csak ezért nem akarsz. Nálunk is ez volt, több mint egy hónapig tartott a "háború" velük.
2020. okt. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Elvileg az ózonos fertőtlenítés jó még.
2020. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A házi szerrel csak azt éred el, hogy rezisztensek lesznek, a szaki sokkal nehezebben fogja kiirtani őket. Ráadásul te most csak szétzavartad őket azzal, hogy felforgattad a lakást a rejtekhelyek miatt, úgyhogy tetézted a problémát, gratulálok.

Az a szakember, amelyik arra biztat, hogy dobj ki bármit is, csak egy kókler. Minket konkrétan letolt amiatt, hogy kidobtuk a paplant párnát, amibe belecuccoltak, hogy minek csinálunk magunknak plusz kárt...

És a második irtás után gyönyörűen el is tűntek, pedig itt még csak nem is gázosítottak.


Keress normális és hozzáértő rovarirtó céget.

2020. okt. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Baján lakom. Nem találok sehol a környéken más irtot. Aki meg itt volt abból elégnek volt. Minden alkalomkor el kért 30 000 Ft-ot.
2020. okt. 4. 00:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nézz körül szomszéd városokban, pl. láttam egy szekszárdi mestert, aki elvileg Tolna megyét vállalja, gyakorlatilag ott vagytok mellette. Egyedül nem fog menni, hidd el. Nálunk 3 irtás kellett, de ez Pesten volt pár éve, akkor irtásonként volt 10 000.

Amit írtak, az ózonos, az elvileg erre nem jó, nálunk padlószőnyeg-szagtalanítás céljából volt, de akkor azt mondta a csóka, hogy ízeltlábút ez nem irt, ahhoz olyan hosszú ideig kellene hagyni, hogy többe kerülne, mint külön erre specializálódott poloskairtót hívni.

2020. okt. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nalunk az agy hattamlajan voltak hatul,a fal felol.ott volt rogzitve a karpit,es annak a redoiben tanyaztak.meg a diszparnak sarkaiban.

En irtas elott felporszivoztam mindet amit talaltam.1 orat biztosan ment a porszivo az egy aggyal es 4 diszparnaval.

Utana jottek az irtok.Ok minden szobat gazositottak,2 napig nem jottunk haza.

Azt mondtak sok tetemet talalunk majd,de talan ha 5 szemet talaltunk.

A porszivot kimostuk egybol,jo sokaig es jo sok vizet folyattunk a tetvetkre 😂😂

Nalunk azota nem voltak.

Mi sem dobtunk ki semmit,csak 60 fokon kimostuk amit csak lehet,amit nem,azt 4 hetre legmentesen bezacskoztuk es kitettuk az erkelyre.utana mostam oket az egengedett hofokon,marcsak az irtoszer miatt is.

2020. okt. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj leszel írtót hívni!


nekem anno albiban jöttek rám első éjszaka mikor oda költöztem... csak engem csíptek, az írtó azt mondta nem is nálunk vannak hanem valamelyik szomszédból jönnek... gusztustalan kis dögök...

2020. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Panelban lakunk. Lehet,hogy nálunk is a szomszédból jönnek? Attól még tele vagyok, csípésekkel és ég meg viszket mit a fene,már napok óta.
2020. okt. 5. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!