Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Szerintetek ágyi poloska volt?

Szerintetek ágyi poloska volt?

Figyelt kérdés
Már több napja viszkető kiütéseim vannak, és nem tudom mitől. Végig néztem az ágy alatt, és pár helyen a szobámban, hogy lehet e valamerre esetleg valamilyen bogár, de nem találtam semmit. Viszont nemrég törölgettem a polcokat, és amikor leraktam a rongyot egy nem túl nagy, de nem túl kicsi vöröses barnás bogár volt rajta. Kicsit megijedtem tőle, de rögtön össze nyomtam egy papírral. Szerintetek ágyi poloska lehetett? Rákerestem neten, és valamennyire hasonlított arra a bogárra amit láttam... Mit tegyek ha az? És miért nem találtam őket eddig? Több is lehet, vagy csak egy is tud több csípést is okozni a kezemen és a térdemen?

2020. okt. 26. 19:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha látod az ágyi poloska kakit akkor igen. Ebben az esetben matrac kuka, az összes ruhádat ruhaszárítóban fertőtleníts le stb...
2020. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
2020. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én külföldön harcoltam 3 hónapig a poloskákkal de elég kemény menet.

Az összes ruhámat bezártam légmentesen nejlon zsákokba és befújtam poloskairtó spray-vel. Ágy lábára ragasztó csapda, mindent magas hőfokon kimostam, matracot kidobtam. Az ágykeret illesztéseknél nézd meg főleg. Azok a kis illesztési hézagok a kedvenc helyük. Remélem, segítettem :-)

2020. okt. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Megnéztük mindenhol, de sehol sem találtunk többet... Nem tudom hol lehetnek, vagy ha nem a bogarak okozták a kiütésem akkor mik?
2020. okt. 26. 20:22
 5/18 anonim válasza:

Ha egy van ott van több is... Sürün petézik,elég sokat. Nálam nemrég volt Gázosítás,de még találtam úgyhogy jön a 2. menet 😏 A boltban kapbató spray-k nem hatásosak,szakember kell.Szívós kis dögök.

Rajtam nem látszódtak a csípések,úgy vettem észre egyik éjjel felkeltem és a párnámon mászkált 2 is 😒

2020. okt. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De tényleg végig néztünk mindent de semmi... De majd még figyelem hátha...
2020. okt. 26. 23:01
 7/18 anonim válasza:
Nappal én se láttam egyet sem,az ágyat is felforgattam mégis volt még....apró fekete pöttyöket nézd az ágynemün,vagy édeskés szagot figyelj.
2020. okt. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Eddig nem láttam fekete pöttyöket sehol... Pont ma cseréltem ágyneműt, mostantól figyelmesebb leszek ezügyben. De egyébként 5ös részvétem... Én már attól az egytől is megijedem, el nem tudom képzelni, hogy mit éreztél amikor megláttál két ilyen sátáni bogarat a párnádon...
2020. okt. 27. 00:00
 9/18 anonim válasza:
5# még most sem alszom nyugodtan 😄😄 volt,hogy villanynál aludtam,hátha nem jönnek 😄😄😄
2020. okt. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Esetleg lehet bolha is
2020. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!