Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Van okom még mindig félni az...

Van okom még mindig félni az ágyi poloskától?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 2020 novemberében találtam 1 db döglött ágyi poloskát a takarómon felül. (10000% h az volt.) És azóta semmi. Meg előtte sem voltak csípéseim. Szóval 4 hónapig elélnek vér nélkül úgy hogy megse csípnek soha? Vagy ez most mi?
2021. febr. 1. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
84%

Még régebben néztem utána a témának, de úgy emlékszem hogy az emberek 20%a nem mutat tüneteket a ágyi poloska csípéseire.


Tehát lehet már megcsíptek párszor, nem nincsenek tünetei.


Az is lehet, hogy a poloskát összekeverted egy másik élőlénnyel. Péládul velem ez volt, amikor találtam egy pici bogarat, amit ágyipoloskának hittem.

2021. febr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 4-en lakunk egy háztartásban, ebből ketten egy ágyban alszunk, és mégis egyedül nekem voltak csalánkiütéseim. Ráadásul soha nem láttuk se magát a bogarat, se a jellegzetes fekete ürüléküket sehol. Így először nem is gondoltunk ágyi poloskára, de végül kiderült, hogy mégis az volt.
2021. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
37%
Ha találtál egy darabot is az már rosszul kezdődik . Valahol raknak egy fészket és onnan kezdődik az invázió. Simán megtudod vele fertőzni a szomszédaidat is , átvándorolnak ezek a paraziták. Sőt bárhol képesek elbújni nappalra még egy apró repedésben is a falon. Mielöbb hívjál szakembert és kezdjék meg a teljes feltérképezést.
2021. febr. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!