Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Nem pusztulnak el az ágyi...

Nem pusztulnak el az ágyi poloskák, mit tegyünk? Hamarosan költöznénk a párommal, lent folytatom

Figyelt kérdés

A helyzet, hogy már egy éve küzdünk poloskákkal, és volt amikor rengeteg volt, de előfordult mikor szinte alig jelent meg egy kettő. Már volt nálunk 3x írtó és így sem pusztultak ki. Addig amíg a párommal tanultunk, kevés pénzünk volt, de 3x így is jöttek írtani, de most, hogy már dolgozunk tudnánk finanszírozni több írtást is. Sajnos a házban sok "lom" van, elég zsúfolt. Az ágyban is van csomó régi paplan meg ágymenű amiben biztos vannak, meg a sarokban az ágy mellett is van egy csomó kacat amit alig lehet elmozdítani. Ja és a parketta a földön is tele van réssel. Viszont már szeretnénk végre elköltözni de nem akarunk poloskát magunkkal vinni. Arra gondoltam, hogy mindent ami az ágyban van bezacskózunk légmentesen, az ágyat kihúzzuk a szoba közepébe és az összes ágyneműt is kikészítenénk befújni. Az egész lakásban körbe fújna az írtó úgy tervezzük, minden zugba szeretnénk.

Vettünk új ágyneműt, az ágyat nem vinnénk magunkkal, a ruháinkban nem találtunk poloskát. Szerintetek így biztonságban el tudunk költözni valamint a szülői házban elpusztulnának a poloskák?



2021. febr. 20. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet részlegesen kiírtani. Tesóm mondta Angliában ilyenkor kipakolják az egész házat 2-3 napig tart az irtás. Nem elég az ágyneműt fújni szakember kell aki ki fogja irtani maradéktalanul
2021. febr. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen modszerrel irtottak?

Nalunk 1x volt,csak 1 szobaban.meg is talaltam a rohadekok tanyajat,az agy hatlapjan voltak l,a fal felol.ott ert veget a szovet,annak a rojtjaiban peteztek.fujjj.

Porszivoval felszivtam amit csak tudtam,a diszparnal sarkait is,mert ott is bujkaltak.felhajtottam a szonyeget is.

Aztan jottek az irtok,1 napra teljesen elgázositottak a lakast.

Az osszes agyat felallitottak,amelyikrol le lehet venni a matracot arrol levettek,agynemutartot is kihuztak,bebujtak.a szennyest a kadba boritottak,ott fujtak le.

Masnap este is meg csopogott a lotty helyenkent.

Nem dobtunk ki semmit.nalunk ennyi eleg volt.par db doglott peldanyt talaltam csak a takaritas kozben.

2021. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem igaz. Ott ahol megjelenik a bed bugs azonnali egynemű és matrac csere. Azután szakemberek fertőtlenítik a lakást és ha szerencséd van megszabadulsz tőlük.

Vagy hatalmas viszkető vörös foltok a bőrödön.

2021. febr. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ágynemű
2021. febr. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kihívtuk az írtót, és ilyen szerrel körbefújta 3x a lakást 3 különböző napon 1 hónapon belül. De attól tartok csak pénzkidobás volt, mert a szekrényekbe be se fújt és egy csomó helyet kihagyhatott :(

De most másik írtót akarunk hívni meg a szájába is rágjuk, hogy mit szeretnénk és hol.

De szerintetek így van esély poloskamentesen elköltözni?

2021. febr. 21. 11:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tele vagytok lim-lommal, biztosan nem. Nálunk is volt, fiam hozta haza egy vidéki meccse után (panaszkodott is akkor, hogy iszonyú lepukkant öltöző volt).Próbáltam Biokillel fújni, de 2-3 hét után egyre több csípés jelentkezett. Kihívtam a szakembert, pár perc után meg is találta a fészket. Mindent befújt, még a falakat is, az összes lakószobában. 2 hét múlva ismételte. DE: mindent, szó szerint mindent ki kellett mosni min. 60 fokos vízben, amit lehetett, még géppel szárítani is. Mindkétszer. Így megszűnt a fertőzés. Ráadásul a kisebb fiam allergiás volt a csípésre, szegény hetekig szenvedett, mire rájöttünk.
2021. febr. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!