Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi volt a legundorítóbb,...

Mi volt a legundorítóbb, legijesztőbb bogár/rovar/ valamilyen állat amivel a házadban találkoztál?

Figyelt kérdés
2021. márc. 5. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Undorítónak nem undorító, de egyszer a székem alatt mászott egy Szongáriai cselőpók.
2021. márc. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csotany
2021. márc. 5. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Szongáriai cselőpók. Igazából a mérete ijesztő elsőre 😂 És persze nem bántottuk, ment ki a kertbe. Mondjuk én a szúnyogoktól és legyektől jobban undorodom.
2021. márc. 6. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kb. 3 méteres óriáskígyó.

A harmadik szomszédból szabadult el. Addig nem is tudtuk, hogy kígyót tartanak.

2021. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Minden ízeltlábút rühellek, a házban gyakran előfordulóak közül az anyahajó méretű éjjeli molyokat találom a legijesztőbbnek (fóbiás vagyok), a százlábút a legundorítóbbnak és a poloskát a legidegesítőbbnek.
2021. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pókszázlábú néha előfordul. Nem bántom őket, nem zavarnak (a pókok annál inkább, mert utálom a pókhálót a lakásban), de egyszer volt egy akkora a szobában, hogy ha körberajzolom a lábait, akkor egy XL-es tyúktojás méretét kaptam volna. Na, mondom, ez éjszaka megesz, csak a pizsamám cafatjai maradnak. De soha nem csíptek meg, villámgyorsak, és inkább elfutnak.
2021. márc. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Meztelencsiga, valószínűleg behordtuk a cipőnkön. Számomra az egyik legundorítóbb állat, ami nálunk megél "vadon". :D
2021. márc. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
a csovesek laban elo kukacok
2021. márc. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!