Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ha olyan lakásba megyek, ahol...

Ha olyan lakásba megyek, ahol ágyi poloska van, de nem alszom ott, és nem ülök le, akkor is van rá esély, hogy hazaviszem a saját lakásomba a kártevőt?

Figyelt kérdés

Anyunál van, és muszáj hazamennem. Már 5 alkalommal volt irtás, és még így sem pusztultak ki.

Gondoltam rá, hogy lábzsákot húzok, és a táskámnak viszek egy nagy szemeteszsákot, amit bekötök, vagy leragasztok.



2022. máj. 9. 15:45
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Esély mindig van.
2022. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogyan tudom még elkerülni, hogy ne történjen meg? Hisz elvileg éjjel jönnek elő, én meg akkor már rég nem leszek ott.
2022. máj. 9. 15:51
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

nappal nem veszes, mert ezek az állatok többnyire éjszaka jönnek elő.

A hátizsák zacskózása azért jól jöhet, a lábzsák felesleges.

2022. máj. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
38%

Emeletesben lakik?

Akkor a szomszédoknál (alul, felül, oldalt) egyszerre kell fertőtleníteni.

Elhurcolhatod magadon, mert nappal is repül. Szakemberek végezték az irtást? Tény, hogy egy-két alkalom kevés szokott lenni.

Ha családi házban lakik, akkor ne csak a szobákat, hanem a kinti falakat is fertőtleníteni kellene. Jó szakember (cég) tudja, mit tegyen.

2022. máj. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos ha a buszon leülsz akkor is hazaviheted a ruhádon. Ha nagyon sok van a lakásban akkor már nappal is előjönnek. Tapasztalatból írom sajnos.
2022. máj. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!