Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen bogar lehet ez?

Milyen bogar lehet ez?

Figyelt kérdés

Felturtam az egesz szobat, de meg mindig hallom egy bogarat az agyambol(?), amikor este lefekszem, es nem mocorgom.

Egyet egyet reppen es ennyi. Nem repul folyamatosan, es nem is talalom. Reggelente nincsenek rajtam csipes nyomok sem. Csak hallod ahogy neha mintha arreb szallna picit, aztan meg egy picit. Mi lehet ez?



2022. máj. 9. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Büdös poloska, cserebogár, de minden bogár lehet, ami repül.
2022. máj. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nekem a hangyák csinálják ezt, rajzanak, ahhoz képest mennyire kicsik elég hangosan zümmögnek, főleg ha nekimegy vagy beleesik valamibe, de hamar megtalálom őket szóval csak tipp.
2022. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat en nem lattam hangyakat. Milyenek, mekkorat? Lehet h parketta alatt vannak esetleg? De nen hiszem.. azota is megvan, most is hallom repkedni neha neha, de azota sem lattam. Nem ertem, h egyaltalan hogy nem hal ehen mar vegre...
2022. máj. 12. 00:49
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg ennyivel aktivabb ejszaka? Nappal szibte nem is hallani
2022. máj. 12. 00:53
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs valami otletetek , hogy hogyan tudnam kiirtani, barmi is ez? Esetleg ozon generatorral, ha legmentesen lezarom a szobat? De ha teszem azt a parketta alatt van, akkor is megdoglik?
2022. máj. 12. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!