Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mi lehet a falban?

Mi lehet a falban?

Figyelt kérdés
Néhány napja lettem figyelmes arra, hogy valami kapar a falban. Egyből egérre gondoltam, de az az érdekes, hogy emberi mozgásra nem érzékeny, éjszaka kifejezetten csendben van és napközben aktívkodik. Hallani, hogy egyre feljebb mászik a falon és zörög, kaparássza a gipszkarton falat és szerkezetét. Majd egyszer csak visszaesik, koppan egyet, néhány percig csend van és kezdi újra. Nem is tudom, hirtelen hova vagy kihez forduljak, neten már megnéztem a tipikus kártevőket, rágcsálókat, de egyik leírás sem volt feltétlenül igaz arra, ami a lakásban él. Kíváncsi vagyok mások tapasztalatára, véleményére, kioktatást nem kérek. Köszönöm!

2022. máj. 27. 12:56
 1/1 anonim válasza:
szú
2022. máj. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!