Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Vajon ki ehette meg az egeremet?

Vajon ki ehette meg az egeremet?

Figyelt kérdés
Kertvárosi házban lakunk Budapesten, a padláson az este felhúzott egérfogóm éjszaka fogott egy egeret, de nyitva felejtettem az ablakot, és reggelre valaki a megfogott egér több, mint háromnegyedét megette. Szegény kisegér megmaradt részei teljesen odatapadtak az egéfogó aljához, mitha valaki jó alaposan ütögette volna. Először macskára vagy nyestre gyanakodtam, de a macska felborított volna néhány dolgot, a nyest meg megrágott volna egysmást. Lehet, hogy bagoly volt? Berepült volna a padlásra, hogy egy halott egeret megegyen? Nem zavar amúgy, csak kíváncsi vagyok.

2023. márc. 20. 23:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Itt egy fotó szegény egérke földi maradványairól:

[link]

2023. márc. 20. 23:18
 2/4 A kérdező kommentje:
A padláson tök sötét volt amúgy, a lámpa le volt oltva, az utcalámpák fénye sem nagyon ért el odáig.
2023. márc. 20. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy nagyobb állat mindenestől megeszi, nem így rágcsálja.

Menyét esélyes.

A cickány is így eszi meg az egeret, de hogy ennyit megegyen belőle, ahhoz vagy több nap, vagy több cickány szükséges. Meg az nem is szórja szét a véres részeket.

Esetleg patkány.

2023. márc. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:O
2023. márc. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!