Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tehetnék a hangyákkal?

Mit tehetnék a hangyákkal?

Figyelt kérdés
Felporszívóztam, ecetet öntöttem a lyukra, mégis feljönnek a hangyák. Mit tehetnék ellenük? Amint anyagilag megengedhetem magamnak, felújítom a padlót, de addig szeretnék egy ideiglenes megoldást.

2023. ápr. 26. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Fújd le őket rovarírtóval. Bele a lyukba és köré, meg ahol vonulni szoktak. Pár óra múlva nem lesz egy sem.
2023. ápr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Hát a hangyairtás nem ilyen egyszerű és ha elszaporodnak, csak rosszabb lesz. Erre szakosodott hangyairtókat kell kihívni, kiteszik a mérget, megeszik és attól megszünnek.
2023. ápr. 26. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Bros hangyaírtó granulátumot, esetleg szódabikarbónát szórsz azokra a területekre, amerre járnak, ill a bolyba.

Magukkal viszik, megeszik és kipukkadnak tőle.

2023. ápr. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell hangyairtó, van hangyaméreg, csak ki kell rakni nekik, elhordják aztán pár nap és volt-nincs hangyakolónia.
2023. ápr. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg házi módszert kipróbáltam, semmi nem hatékony.

Ha lefújod őket, akkor elpusztul az a pár, amit lefújtál, utána két nap múlva feljön ezer másik.

Hangyairtó csalétket vegyél, azt behordják a bolyba, és mindegyik megdöglik, a királynő is.

Előfordul, hogy valamiért nem érdekli őket a csali. De akkor egy darab alufóliára kiteszel valami olyasmit, amit szeretnek. Pl. kis darab sülthúst, macskatápot, stb. Ha elborították a hangyák, akkor öntsd rá a csalit, és ha átvette a szagot, azt is elhordják.

2023. ápr. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!