Hangyákat találtam a zsírosbödönben. Ki kell dobni az egészet? Hogyan ne jöjjenek vissza?
Figyelt kérdés
jún. 3. 14:48
1/3 anonim 



válasza:




válasza:A hangya nem mérgező. Rengeteg állat meg is eszi őket.
Esetleg ha annyira zavar, akkor 2 mm vastagságban egy kanállal lehámozod azt a részt, amit összemásztak. Ennyi.
Úgy nem mennek vissza, ha kiirtod azt a családot, ami bejár hozzád. Behordható csalival, mert csak az öli meg a királynőt is, ami az újabb hangyatömegeket tojja.
3/3 anonim 



válasza:




válasza:Sütőport szórj az útjukra, eltűnnek örökre.A zsírból szedd le azt a réteget ha undorít, a többit nyugodtan használd el.
Kapcsolódó kérdések:
A Fidesz belső harca Mészáros pénze felett a zsírosbödöntől való távozás valósággá válásának egyre közeledte az oka?
"Anti-korrupció". Ebbe a köntösbe próbálták beletuszkolni, de ha tényleg az lenne, azt tizenx éve meg lehetett volna tenni.
Karácsony Gergő nem elég rafinált?
Néha úgy érzem még a saját összefogásbeli társai is csak kihasználják hogy a zsírosbödönhöz kerüljenek.
Miért van a zsírosbödönök alsó peremén körben négy darab kör alakú luk?
Mi célt szolgálnak ezek a lukak? Itt a képen láthatóak:
Minek hívják a zománcos zsírosbödönökön azt a kallantyút, meg a párját, amire ráhajtják, hogy aztán lakatot tegyenek rá?
Biztos van külön neve, vagy nevük; vagy nincs? Máshol is vannak ilyen kallantyúk, kapukon, ládákon, hogy bezárják a lakattal.
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




