Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hogyan tudom kiirtani az ágyi...

Hogyan tudom kiirtani az ágyi poloskát házilag, gyorsan és hatékonyan? Az egyszerű boltban kapható Raid irtóval sajnos nem sikerült. Vígan szaladgálnak és elköltöztek a régi helyükről, amit még nem sikerült felderítenem, hogy hova!

Figyelt kérdés

2013. jan. 30. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak elkeseríteni, de sehogy. Tavaly rövid ideig panelban laktunk, és 8 emelettel fölöttünk jelentek meg, több lakásban is. A ház összes lakását kétszer kellett elgázosítani, nyolc órán át be se lehetett utána menni, mert állítólag egyszeri irtás nem 100%-osan hatékony, és ha kimaradnak lakások, akkor a poloskák megtalálják azokat, és ott vészelik át az irtást, majd újra elterjednek. Fel kéne venni a kapcsolatot a közös képviselővel, van-e máshol is ilyen gond, és szerinte kell-e szervezni központi irtást.

Ha családi házban laksz, az még a jobbik eset, de szerintem erre szakosodott cég nélkül nagyon nehéz lesz.

2013. jan. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem elég a bútorokat befújni, hanem pl Piretrin extrával körbe kell szórni a lakás minden oldalát a padló és a fal találkozásánál. Ha panelban laksz, a csöveknél a plafon és a padló találkozásánál le kell zárni a réseket cementtel, vagy habbal.
2013. jan. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon hasznosak számomra ,valóban nem könnyű! Egyébként 2 szintes társasházról van szó. Itt olyan 20 éve élnek már a lakók és ha kérdezném sem mondanák el ,hogy nekik is van poloskájuk ,mert az nekik "ciki" lenne. Azt is letagadnának, hogy kék az ég. Egy biztos ,rovarirtókat hívok ki -és még - olcsóbb is és garanciát is vállalnak.
2013. febr. 8. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!