Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Furcsa, moly- és muslicaszerű...

Furcsa, moly- és muslicaszerű bogárkák lepték el a lakást. Sajnos elég nedves a levegő, és az egészet, de főként a fürdőszobát megszállták. Sokan vannak, és nagyon idegesítőek. Hogyan lehetne őket eltávolítani?

Figyelt kérdés
Esténként jobban előjönnek. Pici fehér bojtjuk van és poros szárnyuk, de egyébként olyanok, mint a muslicák. Nem csípnek meg semmi, csak idegesítőek, hogy folyton a lakásban repkednek, és nem tudom, mik is ezek.

2013. szept. 20. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Valamilyen lepkeszúnyog faj. Teljesen ártalmatlanok, ha mégis nagyon zavar próbáld a vízvezetékeket valahogy kitisztítani, mert az azokban lerakódott üledékben is képesek kifejlődni.

(Ha a lepkeszúnyogra most rákeresel a neten, meg fogsz ijedni, mert tele van a vérszívó fajokról szóló pánikkeltéssel. Ami nálad van az teljesen ártalmatlan, gondolom így néz ki: [link]

2013. szept. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen, ez az :) A kis piszkoktól ma reggel ásítani is alig mertem, féltem, hogy belerepül a számba :D

Köszönöm szépen :)

2013. szept. 21. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Elektromos rovarriasztót vegyél.
2013. okt. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!