Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egy házban akár 3 fajta...

Egy házban akár 3 fajta penész is lehet egy helyen?

Figyelt kérdés
A házunk(panel) amióta az eszemet tudom penészedik, már tucatszor festettük újra a falat penész elleni festékkel, de csak elodázta a dolgot. Most elegem lett, hányingerem van ha ránézek, vettem szavót, nagyon jól működik, de hetente egyszer csinálhatok csak egy "kezelést", mert még hosszas szellőztetés után is megfulladok. És most, hogy közelről megfigyeltem a "kicsikéket" látom, hogy van zöld(a legtöbb), barna(a legkevesebb) és fekete(a legszívósabb). Szerintem ezek valahogy nem egy fajhoz tartoznak.
2014. febr. 8. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Péniszt olvastam... :D A kérdésre nem tudom sajnos a választ :D
2014. febr. 8. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

persze. 1 a sajton, 1 a borosüvegen 1 a konyhafalon 1 a kenyéren


szigetelni kéne a házat és sokat szellőztetni. ruhákat erkélyen teregetni.

2014. febr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ami azt illeti, szigetelve van, a ruhákat mert nem teregethetjük kint, mert megfagynak. Szellőztetni még megpróbálhatunk.
2014. febr. 9. 14:38
 4/5 anonim ***** válasza:

plusz 15 fokban???

Ha van szigetelés akkor a szellőztetésetek nagyon rossz. A konyhát és a fürdőt valahogy ki kell vezetni, és nem ablaknyitással, mert azon csak befelé dől a hideg.

2014. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
vizesek a falak. Erre a legolcsóbb hatásos művelet a "drenéring" Mi Svédországba 10 munkából 8 drenéring.
2014. febr. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!