Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » FONTOS: Vajon darázsfészek...

FONTOS: Vajon darázsfészek van éppen épülőben? (lent)

Figyelt kérdés

Pár napja arra lettünk figyelmesek hogy a ház egyik eldugott részében (amit nem használunk és közvetlenül ott szigetelés nélkül a tető cserepes része van) folyamatosan egy ilyen, de konkrétan tényleg teljesen ugyan ilyen [link]

járkál ki meg be, és ott vagyok mellette le se sz@r és a ház többi része nem érdekli csak az az egy. Talán darázsfészket épít? Mit tehetek ellenne? Este ha talán alszik vagy nem tudom akkor odamegyek és megnézem mi ott.



2015. júl. 4. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Fújjál be rovarölő sprayt.
2015. júl. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem épít, hanem júniusra már meg van építve és lepetéztek. Kvázi bővítenek vagy a kaját hordja. És sosem magányos, amit egynek látsz az 10-20 egyed egymást váltogatja. Ha nincs jó menekülési lehetőséged a padláson, akkor most ne piszkáld őket, mert melegben és világosban eléggé be tudnak durvulni.
2015. júl. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Közelben van darázsfészek tuti, nálunk is jó pár ilyen fészek van, raid darázsirtó azonnal megöli tehát nem is tudnak rád támadni, én is azzal irtom őket ha olyan helyre fészkelnek ahol járkálunk,tökéletesen bevált. A lényeg hogy korán reggel/hűvös időben érdemes őket lefújni mert akkor mind a fészken van és nem aktívak.
2015. júl. 4. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, ne este, hanem hajnalban. Olyankor a hűvösebb idő miatt barátságosabbak, nem akarnak megenni, lehet nekik adni egy kis spray-t.
2015. júl. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat akkor holnap veszek raid spray-t és kedd hajnalban pedig akcióba lendülök, majd írom a fejleményeket! :)
2015. júl. 5. 11:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!