Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Az ablak sarkába kívülről...

Az ablak sarkába kívülről mindig odagyűlnek a méhek, mit fújjak oda, hogy ne jöjjenek vissza?

Figyelt kérdés

Csak pár napja vannak ott.

Látszólag nincs ott semmi, fészek vagy hasonló.

Csak a sima vakolat. Most jól megnéztem, a falban sincs semmilyen lyuk.

2 napja penészölőt fújtunk oda, egyszerűen csak azért, mert olyat kerestünk gyorsan, ami fújós vegyszer. De másnapra visszajöttek.

Tegnap Axe dezodort fújtam oda, ettől szintén leléptek, de most megint ott voltak. Megint csak az Axe volt a közelben.

Mit kéne odafújni, ami egy normál háztartásban megtalálható, és végleg eltűnnek tőle?

Azért írom így, hogy megtalálható, mert nem akarok 10-20 méh (vagy darázs, vagy mit tudom én) miatt ezreket költeni.

Nem feltétlenül célom a legyilkolásuk, csak ne jöjjenek vissza épp az ablakba.



2015. júl. 23. 17:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt mondják ha méheket látsz,adni kell nekik vizet.Mindenesetre ne akard "legyilkolni" õket. Talán ha van levendula olajad,abbol tehetsz, mert állitólag a rovarok nem szeretik az illatát.
2015. júl. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kemotox
2015. júl. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Levendula olajam sajnos nincs.

Chemotox sincs itthon most. Igaz, azt vehetnék, mert gondolom csak párszáz ft.


De ez kívül van, pár óra alatt elillan a vegyi anyag, meg az olaj is, a vakolatból is meg a levegőből is elpárolog.

Most megnéztem jobban, lyuk tényleg nincs, egy pókháló-szerű anyag van a sarokban.

2015. júl. 23. 19:01
 4/5 anonim válasza:
0%
spary+öngyújtó
2015. aug. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

persze, egy fa ablakra...

de műanyagra sem.

2015. aug. 10. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!