Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit lehet tenni a poloskák...

Mit lehet tenni a poloskák (büdös bencék) ellen?

Figyelt kérdés

Nagyon sok van ilyenkor ősszel. Nem tudok rendesen szellőztetni. Nem tudok kiülni az erkélyre. Nagyon idegesítő, amikor éjjel arra ébredek, hogy van bent a lakásban. Nehéz megfogni. Büdös. Kitessékelni nem lehet, mert mindig visszafelé repül.

Van valami jó módszer arra, hogy megszabaduljak tőlük?



2015. szept. 20. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
53%
KILL IT WITH FIREEEEEE!!!!
2015. szept. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jó, hát a függönyt pl. nem gyújtanám fel :)
2015. szept. 20. 22:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Én megvárom míg leszáll és felporszívózom.
2015. szept. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De nincs valami megoldás, hogy be se jöjjenek?

Valami, ami elriasztja őket?

Akár rovarirtó, akár valami növény.

2015. szept. 21. 09:06
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld ki a szúnyoghálót. Ez biztosan beválik. Se légy, se szúnyog nem jön be, és kevesebb lesz a por is.
2015. szept. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Van szúnyoghálóm, azon is átjutnak :)

Kinyitom az ablakot, ajtót és már ott vannak a keretben, ott lapulnak.

Légy, szúnyog nem jön be, de ezek az undormányok igen.

2015. szept. 21. 09:44
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos szúnyoghálón kívül nem tudok mit javasolni. Hozzám is beröpködnek, én úgy "védekezem", hogy este nem kapcsolok erős fényt, a redőnyöket lehúzom, az erkélyajtó elé pedig behúzom a földig érő függönyt. Sokszor rászállnak, a szúnyoghálóra is, onnan erőteljesen tovább pöckölöm őket. Szétnyomni nem érdemes, mert baromi büdös lesz. Wc-n lehúzás sem tuti, nálam a múltkor egyszeri lehúzás után még tempózott a víz tetején..))
2015. szept. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
A szúnyoghálón biztos nem jut át a poloska. Érdemes megkeresni azokat a réseket amin bemásznak. Én tavaly tettem mindenhova szúnyoghálót, azóta nagyon ritkán tévednek be a rovarok. Pók is valamivel kevesebb van, és tényleg meglepett hogy mennyi port megfog. Viszont nekünk van szúnyoghálós ajtó is, és egy ablak sem maradt ki. Ha nálatok is így van, akkor valahol máshol jutnak be.
2015. szept. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon szemtelenek, nálam a tapadócsíkos szúnyogháló a szélein széles cellux szalaggal is meg van "rögzítve", cica kiesés-veszély miatt. Most láttam, hogy két darab dög már be van szorulva a ragasztószalag és a háló közé...

Pedig a rdőny is általában le van húzva.

2015. szept. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!