Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Csótányokat hogyan lehet...

Csótányokat hogyan lehet eredményesen írtani?

Figyelt kérdés
Nagyon kérem, csak olyanok írjanak, akik személyes tapasztalatokkal rendelkeznek ebben az ügyben. A sokféle hatástalan házi praktikákról szóló cikkeket én is átnyálaztam, ezeket újra leírni ide felesleges.

2016. máj. 6. 19:45
 1/10 A kérdező kommentje:

Az uborkamódszert próbáltam ki legutóbb, de semmi hatás, pedig hány cikkben leírják a neten. Most az előbb találtam egy cikket arról is mennyit érnek ezek a házi praktikák:

[link]

2016. máj. 6. 19:49
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval csak elsőkézből kérnék segítséget olyanoktól, akik már értek el eredményt ilyen téren. Az ilyen mendemondákat, amikben valaki olvasott valahol ezt-azt, vagy hallotta valakitől, aki hallott valakiről, akinek bevált ez meg az a módszer, azokat most hanyagoljuk. Köszönöm.
2016. máj. 6. 19:52
 3/10 A kérdező kommentje:
A csótányhelyzet nálunk a következő: Kertes házban lakunk, már sok éve vannak nálunk csótányok. Csakis éjszaka jönnek elő, és szinte kizárólag a konyha-előszoba- fürdőszoba vonalon mozognak. Szobába csak egyszer jött be egy, mellettem mászott végig az ágyon valamikor 12 évvel ezelőtt. Szinte csak padlószinten mozognak, asztalra nem másznak fel, falra is csak ritkán, szekrényben sem láttam még. Nagy fekete, konyhai csótányok. Jelenlétük az évek során változó volt, volt olyan időszak, hogy minden éjjel találkoztam 2-3 példánnyal (jelenleg is ilyen korszakot élünk), de olyan is, hogy több mint egy évig színüket sem láttam.
2016. máj. 6. 19:58
 4/10 anonim ***** válasza:
protekt bolha és àgyipoloska írtó. 1 flakon kb.2000Ft. a fal mentên,meg a bútorok aljât fújd le. Azóta én egy db.ot sem làtok. Hiàba nem arra írja a flakon. Vagy bogàrírtót kell kihívni.
2016. máj. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Mikor tartottál utoljára írtást?
2016. máj. 6. 20:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Évek óta vannak és még nem konzultáltál profi irtó céggel?
2016. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem, mert nagyon mondják, hogy sokat kérnek, és sok a sarlatán. Kijönnek, kitesznek néhány pöttyöt, aztán olyan fizut kérnek érte, mintha valami professzionális munkát végeztek volna, merthogy ők gázmesterek. Nagyon nem tetszik ez a megoldás, inkább magam szerezném be a gélt, de nem tudom hogyan szerezhetném be. És ha van más megoldás, azt is kipróbálnám.
2016. máj. 6. 23:53
 8/10 anonim ***** válasza:
kb.2hónapja
2016. máj. 7. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a panelban volt rengeteg. Én biostop csótánycsapdát, meg mortein sprayt vettem. A csapdát két helyre raktam ki, a fürdőbe meg a konyhába, a spray-jel meg végigfújtam a széleket, lyukakat. Sokáig voltak kint a csapdák, sokat elhasználtunk, míg az egészen kicsiket is összefogdosta. Azóta egy darabbal sem találkoztam.
2016. máj. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megeszed őket.
2016. máj. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!