Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Raid csótányirtós aeroszol...

Raid csótányirtós aeroszol használata kutya mellett?

Figyelt kérdés

2016. máj. 22. 00:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne a kutya mellett használd, hanem kicsit távolabb a kutyától. :)


Na jó, a kutyára ne menjen, meg ahol sokat tartózkodik, sokat jár, oda se. Fal mellett, szekrény mögött, ilyen helyekre fújd, így a kutyának nem lesz tőle semmi baja.

2016. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm. Én is így gondoltam, de mi van akkor, ha érzi, hogy az valami ,,új" szag és pl a fal melletti résnél mondjuk ,,odanyal"? Hülye kérdés tudom, csak szeretném megelőzni a bajt.
2016. máj. 23. 15:35
 3/3 anonim ***** válasza:

A kutyának több esze van ennél. Ha idegen, kellemetlen szagot érez, nem kóstolja meg, hanem távol tartja magát tőle.

Amúgy a hatóanyag melegvérűre csak belélegezve mérgező komolyan, lenyelve az LD50 értéke 5000 felett van, vagyis a kutyának komolyabb mennyiséget kell meginni egy hasfájáshoz, úgy fél-egy decit.

2016. máj. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!