Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Kártevők

A kérdés
Sz.Jolán nevű felhasználó kérdése:

2 hónapja csótányok jelentek meg a panellakásunkban. Ilyenkor a szövetkezetet kell hívni? Ők kötelesek ingyen rovarirtani? (még sosem volt irtás nálunk). Ráadásul terhes vagyok, ilyenkor nem káros a vegyszer rám?

Keress kérdéseket hasonló témákban: csótány, rovarirtás

2016. máj. 31. 17:10  Privát üzenet  

A válaszok
Felbukkanási helyikre zegzugokba egérragasztós papírokat tegyetek ki .

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2016. máj. 31. 17:36 Privát üzenet
Szóljatok a közös képviselőnek, mert ezek máshol is megjelenhetnek. Ilyenkor az egész házra elrendelhetik az irtást, plusz lakásonként olcsóbban mint ha te hívnád

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2016. máj. 31. 18:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Patkány irtás ingyen, vidéken?
Leghatékonyabb ágyi poloska írtás?
Hogyan, milyen módon és milyen anyagokkal tudom házilag szú-mentesíteni a régi (60-70 éves, talán fenyőfából) készült bútoraimat?
Virágzásban mivel permetezzek ha nem akarok felszívódó szereket használni. Ha a dithane-t is ki akarnám hagyni mint kontakt szert marad opció egyáltalán? Legjobb lenne vegyszer...
Hatékony hangyairtási módot keresek. A legtöbb módot már próbáltam, de nem jutok előbbre, ugyanúgy jönnek. Bevált ötletek?
Gyapjastetű, takácsatka, illetve ugróvillás probléma. Mit tegyek a növényeimmel?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Kártevők rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!