Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Tehetek bejelentést az ÁNTSZ-n...

Tehetek bejelentést az ÁNTSZ-nél a szüleim ellen akik nem hajlandóak rovarírtást végeztettni a lakásban?

Figyelt kérdés
Ágyipoloska probléma.CSak engem csípnek.Nem vagyunk csórók.Én még tanulok, nincs munkám. Társasházban lakunk.
2016. jún. 7. 07:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
51%
a szüleid biztos nagyra értékelnék.......inkább győzd meg őket
2016. jún. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha társasház, akkor lehet több lakásban is vannak, nem beszéltetek még a gondnokkal, vagy közös képviselővel, nem lehetne közös írtás?
2016. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Vigyél át pár darabot az ő ágyukba, hátha akkor intézkednek.
2016. jún. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
A legkorrektebb megoldás tényleg az lenne, ha az ő ágyukba is vinnél át, nappal sunyiban átrohan 1-2, el lehet őket kapni, amúgy ez, hogy a többi lakásban is van, ez kicsit baromság, mert nálunk is volt, kiírtottuk rovarirtó csapattal, és többet nem láttuk őket, pedig csak az én szobámban szedtem össze 170 darabot kb..
2016. jún. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

"Ha társasház, akkor lehet több lakásban is vannak, nem beszéltetek még a gondnokkal, vagy közös képviselővel, nem lehetne közös írtás?" Velük ilyet nem lehet megszervezni(különösen apámmal nem)."

Részükről azzal lelett rendezve, hogy az összes létező laikus hibát elkövették. Csak porszívóztak,kimosták a ruhákat, kidobták az ágyat, meg elhasználtak egy 500 mil-es prtoect á.p. írtó permetet és kész. CSakhogy még mindig a saját bőröm tapasztalom a jelenlétüket és még a múltkor mikor megemlítettem még én lettem leteremtve hogy mit fantáziálok, meg őket beuueg nem csípi. Apám meg elvből nem fordul szaemberekhez merthogy azok csak lehúzzák az embert. Egyébként soha ez előtt még csak nem is tudták hogy létezik ilyen rovar.

2016. jún. 7. 17:52
 6/13 A kérdező kommentje:
Egyébként gőzöm sincs hogyan kerülhetett be a lakásba.
2016. jún. 7. 17:54
 7/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, csak gyorsan ütöm a billentyűzetett a laptoptopon és nem ellenőriztem elküldés előtt.
2016. jún. 7. 17:55
 8/13 A kérdező kommentje:
"A legkorrektebb megoldás tényleg az lenne, ha az ő ágyukba is vinnél át.." Az lehet hogy ugranának rá, de ha tényleg csak nálam van akkor ez elég rossz ötlet lenne mert csak jobban szétszóródva lennének a 75 négyzetméteres kissé zsúfolt lakásban ami csak az írtók dolgát nehezítené meg majd.
2016. jún. 7. 18:09
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Milyen kérdés ez? Fel kellene nőni csillagom, ilyen gyerekes felfogással sajnos egyre sűrűbben találkozok. Nyomás fürödni, és sipirc az ágyba!
2016. jún. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg anyukádat, hogy aludjon 1-2 nap ő az ágyadban.
2016. jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!