Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » S. O. S. (! ) 1 poloska a...

S. O. S. (! ) 1 poloska a lakásban, nem tudom mit tegyek?!

Figyelt kérdés
1 órája kergetem azt a dögöt de nem tudom lecsapni mert még előtte menekül el, per pillanat a konyhában van a lámpán amit nem csaphatok le, gyakran repül majd visszamegy, amikor el kezd repülni én sikítok, kiakadok és megint sikítok ebben a sorrendben. Félek a poloskáktól, apám nem jön éjjel haza mert dolgozik, egyedül vagyok a macskámmal! Hogy szedjem le?!

2016. dec. 2. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
60%
:-))) E szerint nem ágyi poloskárol van szo. Akkor meg mi a gondod???
2016. dec. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 |Orfeusz| ***** válasza:
85%
A gyufás skatulya mindig jó szolgálatot tesz. Amikor valamilyen sík felületen van, rárakod a nyitott skatulyát és becsukod. Persze csak akkor működik a metódus, ha utol tudod érni a dögöt.
2016. dec. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az a gondom, hogy nem tudom elkapni és apám nincs itthon én meg beszarok a poloskáktól!


Nincs itthon, de nem is tudom elkapni, mint aki energiaitalt ivott volna úgy mászkál per pill a fenti konyhaszekrényeken amit én még létrával sem tudok biztosan elérni, és már kb úgy van, hogy amikor belépek a konyhába elkezd repkedni. :S

2016. dec. 2. 21:40
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
ezt majd jol lepontozzak az allatvedok , de en meg a pokoktol rettegek, es sokszor kellett mar egyedul elinteznem oket itthon. hajlakkot fujod ra , amikor a levegoben kering, le fog esni, ahol gyorsan agyoncsaphatod.
2016. dec. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
A hajlakk lófa*z! WC spray-vel fújd a dögöt!
2016. dec. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Sikerült. T.T

Mikor bemenekültem megint a szobámba kb 3 percre, rárepült a konyhaszékre, és miután megnéztem a konyhát megláttam a kis dögöcskét. Sikerült lecsapnom, majd gyorsan cipős dobozba tettem amit 2 szemetes zacskóba raktam. Bár még mindig remegek, tényleg félek a poloskáktól. xd

2016. dec. 2. 22:05
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Legközelebb porszívózd fel, úgy még közel sem kell menni hozzá, csak ráirányzod a gégecsövet és kész. Nem hagy foltot és nem kell eltüntetni utána a hullát.
2016. dec. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Ez már nem normális félelem, ez már elég beteges, ahogy leírtad. Lehet hogy beszélned kéne valakivel erről...
2016. dec. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1 óráig üldöztem a dögöt. Az pedig lehet kicsit túlzás ahogy megszabadultam, de egyszerűen undorodok tőlük. Általában, amikor nem repkednek (annyit) és nem Flash módban másznak ott ahol még létrával sem érek fel, nem félek leszedni zsebkendővel. n
2016. dec. 3. 14:17
 10/10 anonim ***** válasza:
:D
2016. dec. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!