Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Szerintetek az mennyire...

Szerintetek az mennyire egészségtelen hogy egy 18 négyzetméteres szobában egész nap rossz levegő van?

Figyelt kérdés

Szerintetek az mennyire egészségtelen hogy egy 18 négyzetméteres szobában egész nap rossz levegő van?

Az ajtó csukva az ablak is, és én a nap 24 órájában szobában vagyok(gépezek, az is rásegít).



2016. dec. 21. 18:31
 1/6 gömbicica ***** válasza:
100%

a rossz levegő mellett, a kockulásod a legártalmasabb az egészségedre :(

de nem is értem a kérdést.

ha tudod, hogy rossz, elhasznált a levegő, minden csukva, 24 órában bent vagy, miért nem teszel ellene?

egy idő után képes leszel xarul lenni, mert az oxigén egyre fogy, a kilélegzett levegő elveszi a helyét :(

2016. dec. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Képzel, hogy nem is olyan nagyon régen ekkora területen a család mellett még néhány állatot is tartottak.
2016. dec. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fordítsd el a fejed a géptől, látni fogsz a falban egy átlátszó részt, ami nyitható. Azon keresztül juthatsz friss levegőhöz. Hajrá! :)
2016. dec. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen büdös lehet nálad...
2016. dec. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Létezik megoldás a problémára. Úgy hívják : szellőztetés :-)
2016. dec. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát elég egészségtelen ez az életmód, bár nem mondom hogy az enyém különb :D


Alapból nem mozogsz, lelassul a vérkeringésed, kevésbé fog az agyad, elpuhulsz, elhízol. Ráadásul nem is szellőztetsz kevesebb véroxigén jut a szervezetednek, agyadnak, gyakorlatilag egy helyben ülve is terheled a szervezeted.


Néha mozogj és nem árt pár óránként szellőztetni.

2016. dec. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!