Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mitől van ilyen büdös a...

Papics kérdése:

Mitől van ilyen büdös a szobámban?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem észre, hogy büdös van a szobámban. Kicsit mintha a vízre hasonlítana a szag. Volt három 2 literes vizes palack, az egyikben kb 1 éve volt víz, mind a 3-at kiöntöttem, de másnap ugyan ilyen büdös volt. Arra gondolok, hogy valami egér vagy én nem tom' mi megdöglött a szobámban.

2017. febr. 10. 20:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

Elég érdekes ember lehetsz, ha egy vizes palack 1 évig van a szobádban...

Nagy szellőztetés, nagy takarítás. Azonnal rájössz, hogy mi a baj.

2017. febr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Jézusom remélem legalább fiú vagy😅
2017. febr. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Ez az igénytelenség szaga.
2017. febr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
42%
Ha te nem vagy bent akkor is büdös van?:-))))))
2017. febr. 10. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
mivel egész nap nem vagyok otthon igen, akkor is büdös van... igen fiú vagyok. az a víz azért volt egy évig ott, mert tavaly előtti nyáron arra tekertem rá a ventilátort. az a ventilátor egy laptopra kitalált ventilátor, nekem meg asztali pc-m van.
2017. febr. 10. 23:47
 6/19 A kérdező kommentje:
és nem valószínű hogy az igénytelenség szaga, mert rend van a szobámba, a ruháimat mindig a szennyesbe viszem, nem a földre dobom, és mindig mindet úgy hagyok (nincs is nagyon alkalmam megváltoztatni a szobámat). ha valamit fölviszek a konyhából, használat után instant viszem vissza.
2017. febr. 10. 23:49
 7/19 anonim ***** válasza:
21%
Milyen szaga van a víznek, mikor az egy szagtalan folyadék?
2017. febr. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
a csapvíz/ivóvíz nem szagtalan a benne lévő ,,halott" baktériumok és ásványi anyagok miatt. a desztillált víz szagtalan.
2017. febr. 11. 17:54
 9/19 A kérdező kommentje:
viszont egyenesen utálom azokat az embereket, akik kérdésre kérdéssel válaszolnak.
2017. febr. 11. 17:54
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
Lehet beázás.Családi ház vagy többszintes, többlakásos épület? Alaposan nézd végig a falakat.
2017. febr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!