Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mitől vannak apró lyukak az...

Mitől vannak apró lyukak az ágyon?

Figyelt kérdés
Leszedtem az összes ágyneműt mosás céljából és apró lyukak vannak az ágy anyagában kb. egyharmad négyzetméternyi területen olyan tíz centinként szétszórva. A legkisebb lyukakban pedig ezüst színű golyócskák vannak. Gondolom, valami élősködő, de rajtam nincsenek csípések. A benti cicámon találtam egy bolhát, egyből állatdokihoz mentem és adott rá spot ont. Lehet a bolhákhoz köze? Vagy valami más gusztustalanság?
2017. febr. 18. 11:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Azt még hozzáfűzném, hogy tiszta, ápolt vagyok. Sanytollal, Flóraszept konyha és fürdőszoba spray-el takarítok, domestossal mosok fel és az ágyat nemrég befújtam Sanytol textilfertőtlenítővel.
2017. febr. 18. 11:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Jó lenne egy fotó, aminek alapján meg lehetne ítélni, hogy amiről írsz, az lehet-e szúrágás a fán (bár ugye azt sem tudjuk, milyen anyagú az ágy).
2017. febr. 18. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem a fán van. Az ágyam anyagán. A fa sehol nem látszik. Van rajta lemosható vászonszerű anyag. Nem tudom, hogyan kell ide képet feltölteni sajnos.
2017. febr. 18. 11:24
 4/11 anonim ***** válasza:
Ami szóba jöhet szerintem ruha moly.
2017. febr. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A képet feltöltöd 1 tárhelyre és a direkt linket bemásolod ide.Rá kattintva látható lesz a kép.
2017. febr. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2017. febr. 18. 11:32
 7/11 A kérdező kommentje:

[link]


És ezen látszik a kis golyócska.

2017. febr. 18. 11:37
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy hülyeség de gondolom a vászon alatt lévő szivacs kapillárisaiban a porszemcsék összeállnak és a dörzsölődéstől feljut áttöri az anyagot.
2017. febr. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy hülyeség-e, de nagyon örülnék, ha csak ennyiről lenne szó. Nagyon régi az ágy, az tény. Amíg nem tudok olyat venni, ami tetszik, nem is szeretném lecserélni.
2017. febr. 18. 11:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Én inkább valamilyen kártevőre tippelek (szú féleséég).
2017. febr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!