Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » A házam és a terasz tele van...

A házam és a terasz tele van hangyákkal, mivel tudnám kiirtani őket?

Figyelt kérdés

A linken szereplő vegyszerekkel próbálkoztam:

- VAPE Expert hangya csapda

- Raid hangyairtó csapda

- VAPE hangyaírtó csalétek

- Protect Csótány- és hangyairtó aeroszol

- Raid Max 3in1 csótány- és hangyairtó aeroszol


Miután levegyszereztem őket eltűntek 2-3 hétre, de újból előjönnek. Megint tömegesen jönnek elő, mivel tudnám kiirtani véglegesen az egész bolyt?


Próbálkoztam már ecetes vízzel felmosni, citromkarikákat és a sütőport, de egyáltalán nem tartotta távol őket .


2017. máj. 16. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Hívj szakembert
2017. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Eközött van.

Kicsit keresgélni kell, mert megcsináltam a cikkek csoportosítását amikor ott dolgoztam, hogy külön legyenek témák szerint, és van kártevő rovat, csak nem tudják felprogramoztatni sajnos. Még.

[link]

2017. máj. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyébként biztosan tudod, hogy a hangya arra megy, amerre már ment egy másik hangya, mert az illatnyomot követi le.

Tehát ha felállítottad az akadályokat és megölted a teraszra, házba menő hangyákat, akkor mosd is fel az illatnyomaikat!

2017. máj. 17. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még az jutott eszembe, hogy kiköveznék a ház körül, hogy azt is fel lehessen mosni a következő inváziókor, az is egy védvonal.
2017. máj. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hol van a linked, kerdezo?
2017. máj. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nálam is sok volt.Éjszaka nyüzsögtek a szárnyasok ,nappal a picik.1-2 alkalommal kaptak bugyogó ecetes vizet,nappal egy kis sót a fészkükbe.Azóta nincs velük gondom.Ecetet is locsolhatsz a fészkükbe meg hipót stb.
2017. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Biokill-t. Szagtalan. Ezt a testükön, lábukon behordják a bolyba és pusztít ott is. Nekem eddig ez jött be leginkább.
2017. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sütőpor porcukorral elkevert. Halálos méreg a hangyák. Behordják a bolyba és az anyát is elpusztítja.
2017. jún. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!