Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Tudtok bevált módszereket...

Tudtok bevált módszereket házi legyek ellen?

Figyelt kérdés
A neten egy rakás cikk található mindenféle házi praktikákról, de szerintem a nagy része kamu. Legyetek szívesek leírni ha az egyik kipróbált módszer bevált, és azt is ha nem vált be, hogy aki ezt olvassa, az már ne kísérletezzen feleslegesen.

2017. júl. 7. 19:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Én a levendulát próbáltam ki, de nem ért semmit. Vettem négy darabot, szépen nevelgettem őket. Elég erős illatuk volt. Aztán a legyek meg ott viháncoltak a cserepeik körül állandóan, és volt hogy a levelén ücsörögtek.
2017. júl. 7. 20:02
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Szúnyogháló.Nekem bevállt!
2017. júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bio-stop feromonos légycsapda nekem bevált.
2017. júl. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szúnyogháló, +sárga légypapír.
2017. júl. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A szúnyoghálót meg a légypapírt szerintem mindenki ismeri. Ennél frappánsabb megoldásokat keresek. Nem mintha ezek nem működnének valamennyire, de ahol sok a légy, és sok ember mozog, ott az ajtó kinyitásával is bejutnak a legyek, a sárga légypapír meg csak egy részleges megoldás.
2017. júl. 8. 09:52
 6/7 xeniah válasza:
65%
Ha besötétítesz és kint világos van, kinyitod az ajtót, akkor kimennek a legyek.
2017. júl. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez esetben szúnyogháló az ablskokra, spagetti függöny az ajtókra.
2017. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!