Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Villanypásztor patkány ellen?...

Villanypásztor patkány ellen? Sajnos jönnek a patkányok a szomszéd házból ami lakatlan jelenleg. :- ( Ha húzok ki villanypásztort a drótkerítés mellé akkor vajon a szomszédba maradnak?

Figyelt kérdés
2017. júl. 22. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
66%
Láttál már villanypásztort? Esetleg, ha megelelő módon kihúzod a vezetékét.
2017. júl. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Természetesen a földtől pár cm-re szeretném húzni. ;)
2017. júl. 22. 19:39
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A patkány elég okos és jó feladatmegoldó. Nem hinném, hogy ezzel távol tudod tartani.
2017. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Biztos nem jó a patkány okos tanulékony majd legfeljebb kerül. Inkább vegyél biotoll patkányméreg zselét. Én most az 5. Kilót szórom ki tavasztól. Már látványosan kevesebb fogy a méregből. Tehát fogynak a patkányok.
2017. júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Arra pár 1000 ft-ot elköltöttem már sajnos ha arra a piros zselés dologra gondolsz...

Voltak olyan pofátlanok hogy a garázsból a megbontott zacskóból kiették a maradékot.

2017. júl. 22. 20:27
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a tescóba vettem azthiszem 700 Forintért ezt: PROTECT® rágcsálóirtó pép. nekem ez bevállt igaz megetettem velük vagy 10 dobozzal de kipusztította őket. Ez úgy működik hogy nem pusztul el tőle azonnal a patkány, mert ha azonnal elpusztulna akkor a többiek már nem ennének belőle, mert elég zsivány népség, nos etetni kel őket folyamatosan és idővel szépen mind fel lökik a talpukat tőle. Még annyit hogy én 5-6 darabot felfűztem egy drótra és kikötöttem valamihez hogy netudják elvinni mert akkor bespájzoljál és sokkal több kell a kiirtásukhoz.
2017. júl. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sok patkányhiz sok méreg kell. ...és gyorsan is szaporodnak.

Olcsó, hatékony nagykiszerelésű patkány méreg:

Rodentox. Mezőgazdasági boltokban kapható.

Vagy hatékonyan csapdázod őket. Néhány módszer:

[link]


[link]

2017. júl. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A 21:08 as írásomhoz még annyit hogy rakjál el előlük minden ehetőt mert így hamarabb megeszik a mérget ha nincs más amit ehetnének.
2017. júl. 23. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Az udvarotokba mennek át?
2017. júl. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igen.

Bementek már a garázsba is :(

2017. júl. 23. 18:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!