Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Tudnátok ajánlani nekem ágyi...

Hosszúhajú kérdése:

Tudnátok ajánlani nekem ágyi poloska irtó céget?

Figyelt kérdés
Nektek melyik jött be, melyik nem, mik a tapasztalatok, irtja-e a pókokat is, más rovarokat...

2017. szept. 20. 19:08
 1/4 anonim válasza:
Én tudok adni egy telefonszámot! Sajnos a cég nevét nem mentettem el és nem tudom de ha írsz privátba akkor megadom! Garanciát is vállaltak a munkájukra, de nem volt rá szerencsére szükség mert megoldották a bajt. Én nagyon szívesen ajánlom őket!
2017. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szupi írom a privit
2017. szept. 22. 19:53
 3/4 Mosshammer Máté válasza:
Valaki tud valamit a Lux-irt cégről ? Mert már 2x voltak de ugyan úgy vannak csípéseim.
2017. nov. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Lux-irt, Kispest, szülőfalum... Szerintem jó cég, kérj tőlük további tájékoztatást az irtást követő teendőkről. Esetleg nézzétek át, konnektorokat kiszerelni a falból, parkettaszegőket is átnézni irtáskor.


Sajnos nagyon komplex feladat jó ágyipoloska irtónak lenni, kell egy kis épületgépészeti ismeret is...

2020. okt. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!