Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Abatox rovarirtócég, ágyi...

Hosszúhajú kérdése:

Abatox rovarirtócég, ágyi poloska irtással van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Akár jó, akár rossz jöhet.

#abatox rovarirtás #ágyi poloska irtás
2017. szept. 22. 20:50
 1/9 anonim válasza:
Sokat dolgozunk utánuk, van, ahol 5-6 irtás után sem oldódik meg a probléma. Ha mégis őket választod, az irtás megkezdése előtt kérd el a munkát végző gázmesteri igazolványát (kék kártya), és a neten ellenőrizd le, igazi-e (kereso.enkk.hu)! Sok helyen “szénbányászok” permetezgetnek, nem pedig szakemberek.
2017. szept. 25. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hu de fontos dolgokat írtál! Köszönöm!

a sokat kell utánuk dolgozni, nyilván úgy értendő hogy hatalmas rumlit csinálnak. ? vagy valami utómunkát, pl rendszeres utánspayzést neked kell utána végezned alkalmanként?

2017. szept. 26. 01:08
 3/9 anonim válasza:
Arra próbáltam rávilágítani, hogy sok nem szakember végzi ezt a tevékenységet. Nekem annyi munkám van, hogy belegebedek, és itt csak segíteni szeretnék, hogy aki együtt él ezzel a problémával, az tudjon jól választani. Az abatox szarul dolgozik sajnos, nem alapos, nem jól választja meg az irtószereket. De ha egy gázmester megy hozzád, az fog gondolkodni, tud kommunikálni, döntéseket hozni, és nem fog felületes minkát végezni. Igaz, nem is 8-16ezer forint akkor az irtás ára, mert a normális anyagok keverékének ára kerul egy permetező gépbe, ennyibe...
2017. szept. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
szomorú :) esetleg ismersz mást is?
2017. szept. 28. 00:50
 5/9 anonim válasza:
100%

úgy érted, más "rossz" céget? Az Abatox azér hirhedt, mert kőkemény és hatékony a marketingje, sok helyre betalál, így sok a csalódott kuncsaft. Ha a MEGE.hu honlapon körbenézel, fel vannak sorolva a magyar gázmesterek, azt gondolom, rájuk lehet számítani, persze vannak kivételek, akik nem dolgoznak, csak dolgoztatnak, és becsúszhat ott is, hogy nem szakember megy ki hozzád. Én mindig azt mondom, hogy a megrendelés leadása előtt kérje el a gázmester nyilvántartási számát illetve a nevét, s ellenőrizze le a státuszát! Kérjen részletes dokumentációt a munka elvégzését követően, esteleg számlát, a jegyzőkönyvön szerepeljenek a garanciális feltételek is.... VÉDJE LE SAJÁT MAGÁT!


Irtószerek: oek.hu/ika

Gázmester ellenőrzése: [link] (a gázmester egészségügyi szakdolgozó)

2017. okt. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

remek amit írtál! már használtam is! tényleg nagyon profin kiír mindent, még a szakengedély lejártát, számát... is!

zseni vagy! :)

2017. okt. 5. 23:40
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 Én is köszönöm, amit írtál.
2020. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nagyon szívesen! Nem vagyok zseni, csak egy a gázmesterek közül... ;)
2020. okt. 18. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy barátommal együtt kettőnknek rendkívül jó tapasztalatunk van. Nálam volt nagy probléma és egyértelmű a teljes kiírtás. Egy másmilyen negatív tapasztalatom van: a szakember rosszul fordította fel a kanapét és kitörte a fiókok tetőit.
2023. júl. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!