Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Ha hidegebb lesz "eltűnik" ez...

Ha hidegebb lesz "eltűnik" ez a sok poloska?

Figyelt kérdés
Most, hogy jobb az idő özönlenek mimdenhonnan, tudom,hogy a hidegben sem halnak meg, de ugye nem fognak ennyire nyomulni mindenhonnan?

2017. okt. 11. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor már mind behúzódnak a házakba .
2017. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
19%
Minél hidegebb lesz, annál inkább mennek be a lakásokba.
2017. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Állítólag -20ig túlél odakinnt
2017. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ezeknek sajnos az atom sem árt, és évről évre hatványozódik az állomány. Tudtommal -50 fokig is kibírják, ha szükséges, de jobban szeretnek behúzódni a fűtött épületekbe, ahol tavaszig hibernálják magukat. Amíg ilyen enyhe az idő, addig meg a fényre mennek, szóval ugyanúgy a házban kötnek ki, ha nem teszel minden ablakra szúnyoghálót. A növényeket végképp nem lehet tőlük megvédeni.
2017. okt. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
12%
Sokszor hallottam korábban, hogy azért van ennyi, mert az enyhe teleket túlélik, és szaporodnak kedvükre. Na most a tavalyi tél nagyon nem volt enyhének mondható, ennek ellenére, vagy talán épp ezért soha nem találkoztam annyi poloskával, mint akkor. Én is azt tapasztalom, hogy minél hidegebb van, annál többen próbálnak bejutni a házba, és hiába a szúnyogháló meg bármi, egyszerűen kb lehetetlen távol tartani őket. Úgyhogy szerintem is addig jó, amíg viszonylag enyhe az idő, ha hidegebb lesz, még több lesz.
2017. okt. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Tavaly csúcs volt és várható volt hogy idén is lesznek belőlük csemeték...

Van pár konyhatrükk amiket állítólag nem szeretnek, én azokat olvastam végig és próbálom megvalósítani.

A szúnyogháló a legjobb módszer.. Na meg a Raid! Amikor körbe fújom az ablakot, egy ideig nem szállnak oda.

2017. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ma azt mondta egy szakértő a tévében, hogy még a mínusz ötvenet is bírják. :(((((
2017. okt. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!