Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Akinél volt már egér a padláso...

Akinél volt már egér a padláson, az mennyire hallotta hangosnak? Fél t attól, h a nagy zaj miatt ez patkány lehet?

Figyelt kérdés

Lentről hallatszik, de nagyon hangos.

Futkározás meg kapirgálás hallatszik, meg lehet ugrál, és olyankor elég nagy zajt csap.

Ha hangos, akkor biztosan patkány, vagy alulról csak én hallom hangosabbnak, meg hogy fent egy légtér van, és az is felnagyítja a zajokat?


2017. okt. 29. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:
11%

Miért nem olvasol vissza? Nálad is nyest van.

És nem, nem tudod elzavarni.

2017. okt. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert azert van az oldal, kiirjam, amire kivancsi vagyok.

Ha nehezedre esik a kerdesre valaszolni, akkor nem kotelezo!

Ne tudd mar olyan biztosra, h mindenkinel csak az lehet....

Eger v patkany meg biztos nincs sehol.

2017. okt. 29. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nyest lesz az ahogyan az első is írta, nekem a padlásomon már vagy 20 éve vannak kárt nem csinálnak (vezetékeket,tyúkokat nem piszkálják) viszont patkány,egér sem található ahol nyest van az esti bulizásuk meg ki lehet bírni
2017. okt. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat itt pedig van minden, sajnos latni is lehet, hala a szomszedsagnak. De nyestet meg sosem lattam, es nem is hallottam rola a faluban 20 ev alatt.
2017. okt. 30. 04:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is csak évente párszor látok nyestet vagy görényt, mégis vannak. Ezek éjszaka mozognak.

S én is csak azt tudom mondani, hogy ha nem zavar az alvásban, akkor hagyd ott élni, megfogja az egeret, patkányt.

2017. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Megette a patkány a fenti cseresznyét...kukacos is lett,de legalább sok volt benne a protein barátom :)
2017. okt. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!