Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Egy kismadár mindig bejön a...

Egy kismadár mindig bejön a redőnydobba a szobánknál! Mit csináljak, hogy elmenjen?

Figyelt kérdés

Ez a madár nagyon idegesítő és attól félek, hogy valamiben kárrt tesz!Eddig csak úgy tudtam "elkergetni", hogy megkopogtattam a redőnydobot többször is, és elment.De hamar visszajött.....


És valljuk be nem a legkellemesebb ha 0:30 kor kapar mert az ember nem tud aludni!

Légyszi emberek segítsetek!Nagyon sűrgős!



2018. jan. 15. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy madár ??
2018. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy egér? Az utóbbi szokott kaparászni éjjel.
2018. jan. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hol van kivül akkora nyílás, hogy madár beférjen? Egér simán, kirágta.
2018. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Egy kismadár milyen kárt tudna okozni. Hagyd, hagy bújjon el az időjárás elől.
2018. jan. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Vigyázz, mert ha védett madár, és bántod, megütheted a bokád!
2018. jan. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1.Igen biztos, hogy madár, amikore elkergedtem láttam kirepülni.

2.Tuti nem egér, az egér nem szokott plafonon mászni, és amúgy is láttam a madarat kirepülni.

3.Igen van annyi nyílás, hogy beférjen.

4.EZ EGY MEGOLDÁSRA VÁRÓ PROBLÉMA!

5.Szerintem nem védett de köszike óvatosabb leszek! :)


A harmadik válaszolómnak nagyon köszönöm, szólók egy ablakosnak és feljebb rakatom.NAGYON KÖSZI:)

2018. jan. 16. 20:02
 7/11 anonim ***** válasza:

Egér vagyis nem egér, hanem pocok, azaz gözü mászik a plafonon és a függőleges falakon is! Nálunk a stukaturos mennyezet sarkát rágta ki és lejött a padlásról. Aranybarna színű és villámgyors, szinte repül, lehet, ezért láttad madárnak. Ezek mindent kirágnak, a pulóveredből fészket építenek, de előbb szétrágják, vírusokat terjesztenek és nehéz megszabadulni tőlük.

[link]

2018. jan. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Szia, szerintem egy denevér lehet a bűnös. Ö fészkelt be a redőny tokba. Ezt a problémát orvosolni pedig nehéz, mivel valószínű, hogy a redőny tok és az ablak káva közötti részbe mászik be. Nem mondom, hogy old meg, hogy ne legyen hézag, pláne ha ez mondjuk a 6.em. A megoldás, hogy a hézagot kell betömnöd. Keresned kéne egy olcsóbb szerelőt, aki ezt megoldja helyettetek.
2018. jan. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha denevér, szólni kell a nemzeti parkiaknak, elviszik.
2018. jan. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönom szépen mindenkinek a válszokat de, hogy lehetne elkergetni, hogy ne jöjjön vissza.ÉS IGEN 100%, hogy egy madár.
2018. jan. 22. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!