Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Hangyák jelentek meg a házban...

Hangyák jelentek meg a házban mit lehet ilyenkor csinálni? Most felporszivoztam de esetleg lenne valami házi jol bevált modszer ami el üldözné öket?

Figyelt kérdés
2018. febr. 21. 09:31
 1/4 anonim ***** válasza:
78%

Én hagyni szoktam őket, hadd legyenek. Ez a legjobb megoldás, ingyen van és nem kerül energiabefektetésbe :)

De ha el akarod tüntetni őket, akkor keresd meg a vonulási útjukat és oda tegyél szódabikarbónát. Attól jól meghalnak. Vagy kukoricalisztet. Azt el is viszik a kolóniába, mint begyűjtött táplálék, csak szegények nem tudják, hogy számukra emészthetetlen, így az egész kolónia éhen hal.

2018. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
72%

A ultra mosogatópor is nagyon jó erre a célra.Mi annak idején ezzel szüntettük meg a hangyainváziót.Csak szórj oda,ahol közlekednek és el fognak vonulni.

Arra vigyázz,hogy gyerek vagy kutya,macska meg ne kóstolja.

2018. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 sm's girl ***** válasza:
100%

Mi hangyairtót szórtunk porszívózás után onnan ahonnan jöttek és az nagyon hamar kipusztította őket.

[link]

2018. febr. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat a segitséget.
2018. ápr. 4. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!