Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Van olyan hogy a hangyák...

Van olyan hogy a hangyák megtámadnak?

Figyelt kérdés
Ma ráleltem egy rakás hangyára a szobámba. A helyet ahol voltak be sütőporoztam. A monitorom fényére jövő szárnyas hangyákat szétnyomtam, meg a helyen is ahol voltak amennyit tudtam próbáltam elintézni. Pár darab biztos túlélte. Lehet olyan, hogy direkt megtámadnak a hangyák vagy csak beképzelem? Szerintem fáraó hangyákról van szó, de nem biztos

2018. jún. 9. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a sütőpor nem vált be, csak szaporodtak tőle. Adtam nekik Chemotox-ot, direkt hangyákra valót. No azóta nyugtom van.
2018. jún. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem csak sütőporozni kell, hanem összekeverni porcukorral. Mindkettőt megeszik és a sütőport nem bírják!

Vagy van ilyen szer a biokill azt használjuk mi is beltérre. Illetve amit fentebb említettek kültérre.

2018. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Rendben. A sütőportól is mintha kezdenének fogyni.

De arra van magyárazat, hogy a szárnyasok miért rám repültek a monitor helyett?

Kicsit kezdek félni, hogy reggelre rajtam lesz a fél hangyaboj.

2018. jún. 10. 00:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Velem a krumpli vagy büdös bogár vagy mi a neve annak a nagy zöldnek, néha barna, azok csinálták ezt. Berepült a szobámba néha napján 1 és mindig megtalált ( a hideg-rázott ki) mintha ismert volna. Sokszor megfogtam egy papírral aztán kihajítottam az ablakon, lehet tényleg megismertek :d
2018. jún. 10. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bóraxot adj nekik, attól kidöglenek.


Amúgy nincs ilyen, hogy megtámadnak. A fáraóhangyák eleve nem agresszívak. De más fajok is csak akkor támadnak, ha valami a közvetlen közelükben mozog, pl. bemászik egy bogár a boly területére. Nem fognak elmenni a szoba másik végébe csesztetni, az egy kicsit bonyolult hadművelet lenne az ő szerény képességeiknek.

2018. jún. 10. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dehogy támadnak. Na jó, egy vöröshangya-bolyba ne állj bele mezítláb :-)
2018. jún. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2018. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Lexasb válasza:
keresd meg honnan jönnek elő! nálunk minden évben egy helyen előjöttek, tavaly berágtam, befújtam ott ahol sok volt (ahonnan előjönnek) hajlakkal aztán hintőporral megküldtem végig, aztán megint hajlakk azóta nyomuk sincs
2018. júl. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!