Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit eszik az egér a padláson,...

Mit eszik az egér a padláson, egyáltalán hogyhogy nem hal éhen? Most nyáron jöttek elő egér elvtársak és harcolok ellenük, de nem tudom, hogy meddig? Mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

Nos, tehát a padláson csak egy bicikli meg fél mázsa szépirodalom, hangszerek, találhatók, azok nem ehetők még az egér részére sem. Minap egy lemerészkedett, megijedtem, ezért vettem mérget meg fogót egérfogót, vagy 2 db egeret el is fogott, már nappal, mondtam ezek házaspárok, megelőztem az inváziót, de azért nem vettem le a csabdtá, aztán reggel megint volt egy. Szóval mégsem csak 2 volt.


Mit tegyek?


2018. jún. 13. 07:28
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Macska?
2018. jún. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elektromos egér riasztó .
2018. jún. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem ott eszik, ott csak lefial ill. felneveli az ivadékot.
2018. jún. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Zsells egér patkánymérget biotollt például dobálj fel padlásra egy fél kilót. Pár nap és csend lesz.
2018. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nálam sem volt nekik ehető dolog a padláson még is felmásztak mezei egerek,de a tél miatt.

Feldobáltam nekik pár tasak mérget és azóta csend,néma csend.

2018. jún. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk a méreg nem ért semmit, a kamrából a dobozából zabálta ki a dög. A másik meg az, hogy késleltetett a hatása, ha valahol elbújik, bemászik, ott megdöglik, jó darabig szagolhatod az illatot! A ragcsalóriasztónak sem volt hatása, ha olyat alkalmazol, figyelj, hogy csak egyenes irányban hat /kanyarban, fal, cucc mögött nem terjed az ultrahang/. Ha az egercsapda bevált, használd azt, nálunk végül a ragasztó oldotta meg a gondot. Kartonlapra felkened kör alakban, középre teszel kaját /sajt, kolbász, dió, szalonna/, az egér belemegy és odaragad.Naponta megnézed, kidobod, pár újat elhelyezel itt-ott. Ha hosszabb ideig nincs benne fogás, a probléma megszűnt. Nem mergező, nem kell félni, hogy a mergezett egeret megeszi valami és az is elpusztul, és garantáltan megfogja a kis dögöket!
2018. jún. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még valami. Tüntesd el őket, mert hiába nincs a padlasotokon kaja, MINDENT összerág és összepiszkít /kaka, pisi/, meg betegség terjesztője is lehet. Azon kívül elmennek barangolni, ha elegen vannak, lejönnek a padlasról!
2018. jún. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen kettő le is jött majdnem a lakásba, padlásfeljárón kapta el a csapda. Veszek ragasztót is. Köszönöm a tippeket.
2018. jún. 13. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Lakásba én se tennék mérget, de a padláson nem olyan nagy probléma, ha megdöglik az egér.

A rágcsálóirtó pépet szeretik legjobban.

Abban van olyan adalék, amitől nem fognak szétfolyni, hanem egyben megszáradnak.

2018. jún. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen hangszerek vannak a padláson?

Az egér rágcsáló, muszáj koptatni a metszőfogait, mert azok folyamatosan növésben vannak, és a rágcsálással hatalmas károkat tud okozni.

A padlásról szinte biztos, hogy szabadon tudnak ki-be járni az egerek, azért élnek ott, mert biztonságosnak vélik.

Egérfogó, egér riasztó...

Az ott tárolt értéket meg nem ártana ellenőrizni, tettek-e kárt a rágcsálók

2018. jún. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!