Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Elszaporodott csótánykolóniát...

Merszike kérdése:

Elszaporodott csótánykolóniát hogyan lehet kiirtani vagy a számukat lecsökkenteni? Gélezés nélkül, házi módszerekkel, Minél kisebb anyagi ráfordítással? Minél kisebb anyagi ráfordítással? Mi vált be nálatok, mi nem?

Figyelt kérdés
2018. júl. 11. 01:14
 1/4 anonim ***** válasza:
76%

Örülj, ha egyáltalán ki tudják írtani, házilag nem lehet.

Ráadásul nem lesz olcsó.

Ez nem az a kategória.

Minél többet vársz, annál nehezebb lesz kiírtani...

2018. júl. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyemen százával voltak csótányok, mikor odakerültem, hiába járt állandóan az irtóember, és permetezte körbe a helyiségeket. Ha elmozdítottunk bármilyen tárgyat, akkor csak úgy spricceltek szerteszét.

Aztán hoztak ragasztós csapdákat, minden helyiségbe 1-2-t, és hetek alatt eltűnt az összes csótány, azóta sincs egy se. (Nem nagyon hittünk pedig a dologban.)

Szóval, én ezzel próbálkoznék először.

2018. júl. 11. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%
Még mindig jobb mintha ágyi poloska lenne.
2018. júl. 11. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Engem is megleptek nemrégiben, protect fortét vettem (az volt a boltban), bejött, eltűntek.
2018. júl. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!