Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Kaparászás a gipszkarton...

Kaparászás a gipszkarton falban hetek óta? (félek! )

Figyelt kérdés
Szóval kb 3 éve épült a tetőtérben két szoba, egyik az enyém, másik a tesómé. Lassan 3 hete állandóan,0-24!, kaparászást hallok. Ha az ágyban fekszem, olyan, mintha pont fölöttem lenne, ha állok, akkor másik irány, szóval nem tudom merről jön. Nem marad abba, nem gyengül és teljesen kivagyok. Azt olvastam h darázs v cserebogár lehet. Zümmögést nem hallok, nem láttam darazsakat a tető körül. De nagyon félek h bejön valami, ami átrágja a falat. Itt fekszem és rettegek tőle, nem merek elaludni, mert úgy érzem egyre közelebb jönnek. Légyszives valamit mondjatok, mi ez??? Meg hogyan kell kiűzni... Köszönöm szépen!!!

2018. júl. 28. 23:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egér patkány pele bármi lehet.
2018. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De már nincs igazi padlástér, ilyen nagy állat biztos nem férne el, úgy gondolom. Jó,az egér max,de ha ilyesmi lenne, az csöndes lenne, miután a falra csapok,de ez nem. Szóval szerintem valami rovar...
2018. júl. 28. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagyon valószínű, hogy így maradt valami a régi padlásból, ahol a rágcsáló elbújhat.


Szerintem is patkány lesz a tettes.

2018. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egér nem motoszkálna ugyanott folyamatosan, el kellene mennie kaját szerezni, meg aludna is.

Darázsfészek lehetne, de a darázs meg hajnalban nem nagyon szokott mozogni. Ha nagy raj lenne, akkor meg látnád őket szálldosni.


Bármi is az, téged nem fog megenni, legyél nyugodt. Megtudni csak a tető megbontásával lehetne.

2018. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Lehet a fában farontó bogár lárvája.
2020. febr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!