Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Milyen bogár van a lisztben?

Lewega kérdése:

Milyen bogár van a lisztben?

Figyelt kérdés
Újabban a szekrényben, ahol a lisztet tartom, de már a lisztben is találkoztam egy apró, keskeny, sötétszínű kis bogárral. A moly ellen tudok védekezni, de ez ellen nem tudom hogy kellene.
2018. júl. 31. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Zsizsik. Kidobod a lisztet mert régi és veszel másikat.
2018. júl. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lezárható műanyagedénybe berakni, 48 órára a mélyhűtőbe, felhasználás előtt átszitálni.
2018. júl. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minden szárazárut legalább 2 napra tégy a mélyhűtőbe, majdd szitáld át a lisztet és tedd zárható edénybe.
2018. júl. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Vagy lisztbogár.

Ha mindent kihajítasz (liszt, tészta, ropi, stb.), amiben jelenleg élnek, akkor egy ideig nem fogsz velük találkozni, akkor sem, ha nem teszel óvintézkedéseket, mert az új vételt már nem lesz, ami megfertőzze. De ha valamiben megmaradnak, akkor kezdődik minden elölről.

2018. júl. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 1. 10:09
 6/6 anonim válasza:
Szerintem gabonabogár, én is alig jöttem rá :(
2018. aug. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!