Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

A házunk mennyezetében vagy a padláson megfészkeltek a darazsak.Ezt onnan vettem észre,hogy folyton bejön nappal félóránként egy darázs.Már szóltam a szüleimnek emiatt,hogy a szobámban valahol bejönnek,de őket nem nagyon érdekli.Azt mondják,biztos az ajtón át jönnek be,pedig nem. Nem tesznek semmit.

Attól tartok,hogy éjszaka folyamán fognak a darazsak berepkedni a szobámba, de akkor agyoncsípnek.A múlt éjjel kétszer szúrt meg egy darázs iszonyatosan fájt :-/ Mit tegyek? nagyon félek már..


2018. aug. 4. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem szólsz a szüleidnek és kihívsz egy darázsírtót.
2018. aug. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szúnyoghálót miért nem teszel arra az ablakra?
2018. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem az ablakon át jönnek be
2018. aug. 4. 12:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Megvan a fészek? Először azt kéne megkeresni, és utána lehet kitalálni az irtás módját.

2018. aug. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Éjszaka nem repülnek a darazsak, alszanak.

Neked is azt kellene.

2018. aug. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy éjszaka alszanak,de nappal eléggé kellemetlen :-/

Holnap már valamit kezdek velük, mert tényleg elegem van az egésznapos darázs lecsapásokból...

2018. aug. 4. 23:26
 7/7 anonim ***** válasza:

A tömör plafonon, falon át nem mennek a szobádba, nem szellemek ezek. Valami lyuknak, nyílásnak kell lenni, ahol be tudnak jutni.

Először is, ezt keresd meg.

Csillár vezetékénél, redőnygurtninál, stb.

2018. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!