Kezdőoldal » Otthon » Kártevők » Erdei csótány? Másnál is?

Erdei csótány? Másnál is?

Figyelt kérdés

Másnál is megjelentek az erdei csótányok? Könyörgöm, valaki adjon egy jó tippet ellenük!! Egyszerűen már nem merek aludni... Takarítás, Bio Kill, ecet megvolt... Még valami?

Már sokadik napja rajtam mászkálnak, reggel-este. Csak rajtam, páromon nem. Ez is furcsa. Napok óta nem aludtam és már kezdek összeesni a fáradságtól... Egyfolytában viszketek és minden falat, zúgot, helyet nézek... Emiatt sem tudok aludni, mert ha el is bóbiskolnék, azonnal érzem, hogy valami mászik rajtam és akkor újra és újra felkelek a telefonommal mindent átézni.

Bocsánat az összefüggéstelen írásért, de tényleg kimerült vagyok. Már a költözésen is elgondolkodtam.

A neten azt olvastam irtót hiába hívok, nem segít.


2018. szept. 13. 20:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Ragasztós csótánycsapda.

Erdei csótánnyal nincs tapasztalatom, de a "szokásos" csótány ellen kiváló, gyors, biztos volt.

Olyat keress, ami nem feromonos, hanem kaját utánzó illat benne a csali, mert azt nem tudom, hogy a feromonosra reagálnak-e az erdei csótányok. (De mivel olcsó dolog, ki lehet próbálni.) A gyártót is meg lehet kérdezni e-mailben, hogy a termékük erdei csótány ellen megfelelő-e.

2018. szept. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!